Connect with us

Czego szukasz?

Co jest grane?

Ralph Kaminski zaprasza na bal do Świecia

Na trasie koncertowej, promującej najnowszy album "Bal u Rafała", znalazło się również Świecie. Wielokrotnie nagradzany wokalista wystąpi 23 czerwca w amfiteatrze.

Udostępnij
kaminski_ralph_-lato

Ralph Kaminski to z pewnością artysta nietuzinkowy. Ten uzdolniony wokalista, autor tekstów, kompozytor, producent muzyczny oraz reżyser teledysków budzi często skrajne emocje, co w pewien sposób świadczy o jego wyjątkowości.

Do tej pory wydał cztery albumy: "Morze" (2016), "Młodość" (2019) i "Kora" (2021). Najnowszy to "Bal u Rafała" (2022). Warto nadmienić, że w ubiegłym roku artysta otrzymał nagrodę Fryderyka. Krążek "Kora" został uznany za najlepszą płytę w kategorii piosenki poetyckiej i literackiej, a sam Ralph otrzymał statuetkę jako Artysta Roku.

Najnowsza płyta zawiera 10 autorskich kompozycji, w których muzyk opowiada o sobie, o swojej tęsknocie za miłością, beztroskim życiem i wolnością. Płyta jest refleksją nad dzieciństwem oraz pędzącym czasem. Premiera miała miejsce 31 sierpnia 2022 r. i właśnie trwa trasa koncertowa promująca album.

Ralph Kaminski wystąpi w Świeciu 23 czerwca. Zawita do miasta w ramach letniego tournee. Będzie mu towarzyszyć My Best Band In The World. Bilety w cenie 99 zł w przedsprzedaży można kupić na Biletyna.pl. Koncert w amfiteatrze zaplanowano na godz. 21.00.

Organizatorem jest impresariat artystyczny "itd".

a.bartniak@extraswiecie.pl

Udostępnij

Komentarze (0)

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

Już w październiku będzie można szybciej i sprawniej zapłacić za parkowanie w Świeciu.

Wiadomości

- Kiedy przyjeżdżam na grób babci, łzy same płyną mi do oczu, kiedy widzę tragiczny stan cmentarza, na którym jest pochowana – mówi Brygida...

Wiadomości

Około 2 mln zł ma kosztować rozbudowa Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Świeciu wraz z wymianą dachu nad starą częścią budynku. Inwestycja ma ruszyć w 2024...

Wiadomości

Ta inwestycja nie ma szczęścia do wykonawców. Najpierw był kłopot z jego wyłonieniem. Gdy w końcu znalazł się kolejny, okazało się, że nie jest...

Reklama