Connect with us

Czego szukasz?

Co jest grane?

Ruszyły zapisy na VIII Wiosenny Rajd Rowerowy 

wiosenny-rr-33

Towarzystwo Miłośników Ziemi Świeckiej zaprasza do udziału w VIII Wiosennym Rajdzie Rowerowym 2023, który tradycyjnie otwiera sezon turystyczny w powiecie świeckim.

W tym roku cały dochód z opłat startowych zostanie przekazany na pomoc pochodzącej ze Świecia Julii Tomzie, która zmaga się z poważną wadą serca zagrażającą jej zdrowiu i życiu.

Ratunkiem dla Julii jest operacja w Bostonie, na którą potrzeba ponad 1,5 mln zł.

Liczba uczestników rajdu jest ograniczona. Obowiązuje opłata startowa w wysokości 30 zł lub większej, która jest cegiełką w całości przeznaczoną na pomoc Julii Tomzie.

Każda cegiełka weźmie udział w zabawie, w której będzie można wygrać nagrody rzeczowe ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Świeciu i sklep rowerowy 2Wheels Dwa Kółka.

Dodatkowo na każdego uczestnika rajdu czeka posiłek na trasie i pamiątkowy medal.

Trasa rajdu: Świecie - Dziki - Ernestowo - Piskarki - Jeżewo (dłuższy postój i poczęstunek) - Laskowice - Krąplewice - Bedlenki - Świecie (36 km).

Szczegółowe informacje tutaj.


VIII Wiosenny Rajd Rowerowy, sobota 22 kwietnia. Miejsce zbiórki: godz. 08.20, park przy Starostwie Powiatowym w Świeciu, ul. Hallera 9. Start o godz. 9.00. Powrót około godz. 13.30.

Zgłoszenia: makowo@onet.eu – należy podać imię i nazwisko osoby zgłaszanej oraz załączyć potwierdzenie uiszczenia opłaty startowej/cegiełki na cel charytatywny w kwocie 30 zł lub wyższej na konto bankowe Fundacji Makowo: PKO Bank Polski SA, nr. 29 1020 5040 0000 6402 0180 7817 z dopiskiem „Dla Julii”.

Udostępnij

Komentarze (0)

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

W pierwszym odcinku nowego programu "Bitwa o gości" pojawi się Osada Stara Rzeka.

Wiadomości

Już w październiku będzie można szybciej i sprawniej zapłacić za parkowanie w Świeciu.

Wiadomości

Podczas czwartkowej sesji burmistrz Świecia Krzysztof Kułakowski uhonorował Oliwię Raniszewską, która znalazła się w gronie 50 najlepszych uczniów na świecie oraz Katarzynę Wenerską, siatkarkę,...

Wiadomości

Około 2 mln zł ma kosztować rozbudowa Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Świeciu wraz z wymianą dachu nad starą częścią budynku. Inwestycja ma ruszyć w 2024...

Reklama