Streetowy Plener: akrobacje na desce, pokazy taneczne, zawody breakdane

W pierwszy piątek września, jeszcze w trakcie wakacji, na Mariankach odbędzie się Streetowy Plener.
Fot. Freepik

- Celem pleneru jest integracja środowiska streetowego i mieszkańców, a także prezentacja sztuki ulicznej w jej najbardziej widowiskowej odsłonie. Będzie to niepowtarzalna okazja do spotkania lokalnych artystów i pasjonatów street artu oraz wspólnego cieszenia się ich talentem - informuje organizator Centrum Kultury w Świeciu.

Co czeka na uczestników i widzów Streetowego Pleneru na osiedlu Marianki?

  • Pokazy taneczne: młodzi tancerze szlifujący swój talent w Centrum Kultury, zabiorą Was w podróż po różnych stylach street dance, prezentując swoje umiejętności i pasję na scenie Park Art.
  • Zawody skate: Miłośnicy deski będą mieli okazję pokazać swoje umiejętności podczas zawodów. Przygotujcie się na widowiskowe ewolucje i zapierające dech w piersiach triki.
  • Zawody breakdance: Odkryjcie ekscytujący świat breaka, podziwiajcie utalentowanych tancerzy z okolicy podczas prezentacji konkursowych. Przygotujcie się na dynamiczne bitwy na parkiecie!
  • Strefa dla najmłodszych: Niezapomniana zabawa czeka na najmłodszych uczestników pleneru. Specjalna strefa została przygotowana z myślą o maluchach, gdzie będą mogły poznać świat skate.
  • Pokaz beatboxu: Doświadczcie niezwykłej sztuki beatboxu, nazywanej perkusją wokalną. Wyjątkowe dźwięki, które powstaną tylko z użyciem narządu mowy, z pewnością wzbudzą zachwyt i zainteresowanie.
  • DJ: Nie może zabraknąć dobrej muzyki, która będzie towarzyszyć Wam przez całe wydarzenie. Doświadczony DJ zadba o odpowiednią atmosferę i zapewni doskonałe brzmienia.

Streetowy Plener, piątek 1 września, godz. 14.00-20.00, Park Art przy ul. Sobieskiego w Świeciu. Regulaminy dla uczestników do pobrania tutaj.

Udostępnij

Wybrane dla Ciebie

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors