Connect with us

Czego szukasz?

Co jest grane?

Wielkie tańczenie w parku

pa-czolo-4

W sobotę 29 kwietnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Tańca. Z tej okazji Centrum Kultury w Świeciu zaprasza w piątek na wielkie tańczenie.

W piątkowe popołudnie park przy Centrum Kultury w Świeciu zamieni się w jeden wielki parkiet taneczny.

- Zapraszamy wszystkich miłośników tańca i muzyki na "Będzie tańczone". Oprócz mieszkańców i gości, wystąpią także grupy taneczne działające w centrum – informuje świeckie Centrum Kultury.

W programie nauka krótkiego układu tanecznego do jednego z hitów polskich rozgłośni radiowych.

- Potem wszyscy w jednym czasie i w jednym miejscu wykonają choreografię, która mamy nadzieję poruszy Świecie i wszystkich, którzy rozpoczną z nami świętowanie – podaje CK.


 "Będzie tańczone", piątek 28 kwietnia, godz. 16.30, park przy Centrum Kultury w Świeciu.

Udostępnij

Komentarze (0)

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

Policja sprawdza okoliczności nocnego pożaru volkswagena przy ulicy Żwirki i Wigury w Świeciu. Wiele wskazuje na to, że mogło to być podpalenie.

Wiadomości

Jeśli uchwała zostanie przyjęta, to w żadnym sklepie w gminie Świecie nie będzie można kupić alkoholu po godz. 22.00. O ograniczenie wnioskowali mieszkańcy.

Wiadomości

Tuż przed godz. 13.00 na drodze nr 240 koło Świecia doszło do zderzenia samochodu osobowego z dźwigiem. Dwie poszkodowane osoby zostały zabrane do szpitala.

Wiadomości

Niestety, tragiczny finał miały poszukiwania młodego mężczyzny, który w niedzielę wieczorem wybrał się z kolegą nad Jezioro Żurskie, aby popływać.

Reklama