Connect with us

Czego szukasz?

Co jest grane?

Zrób film promujący Świecie. Dostaniesz 7 tys. zł

44056484_m_normal_none

Centrum Kultury w Świeciu zaprasza mieszkańców gminy Świecie do składania wniosków na realizację inicjatywy społeczno-kulturalnej w ramach kolejnej edycji programu Żyj Kulturą.

Wnioski w wersji papierowej można dostarczać osobiście do Punktu Informacji Centrum Kultury w Świeciu (poniedziałek - piątek w godz. 9.00-18.00) lub pocztą tradycyjną do 30 maja (decyduje data otrzymania wniosku).

W ramach programu można ubiegać się o dofinansowanie na realizację krótkiego filmu promującego kulturę w gminie Świecie. Maksymalna wnioskowana kwota wsparcia to 7000 zł.

Celem realizacji filmu jest promowanie kultury w Świeciu i zachęcanie mieszkańców oraz turystów do jej odkrywania i eksplorowania.

Film powinien skupiać się na kulturze w Świeciu. Może dotyczyć dziedzictwa kulturowego, tradycji, wydarzeń kulturalnych, zabytków, osób lub działań artystycznych.

Wytyczne:

  • Zgłaszany film może być jednominutowym spotem reklamowym, reklamą opartą na storytellingu (do 3 minut) lub dokumentem (do 8 minut).
  • Osoby realizujące zdjęcia do filmu oraz zajmujące się montażem powinny mieć doświadczenie w tym zakresie.
  • Film musi być zrealizowany w języku polskim oraz z napisami w języku polskim.
  • Do wniosku należy dołączyć scenariusz filmu (lub storyboard), który musi być oryginalny i nigdzie wcześniej niepublikowany.
  • Film może być zrealizowany przy użyciu dowolnej techniki filmowej (np. animacja, kamera w ręku, dron itp.).

Do wniosku należy dołączyć scenariusz filmu lub storyboard. Jest to ważny element zgłoszenia, podlegający ocenie merytorycznej.

Dokumenty do pobrania:

  • regulamin programu Żyj Kulturą 2023 - .PDF
  • wniosek o realizację inicjatywy społeczno-kulturalnej w ramach programu Żyj Kulturą 2023 - .DOCX
  • regulamin głosowania internetowego programu Żyj Kulturą 2023 - .PDF 

Odwiedź stronę programu: www.zyjkultura.ckswiecie.eu

Udostępnij

Komentarze (0)

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

W pierwszym odcinku nowego programu "Bitwa o gości" pojawi się Osada Stara Rzeka.

Wiadomości

Już w październiku będzie można szybciej i sprawniej zapłacić za parkowanie w Świeciu.

Wiadomości

Podczas czwartkowej sesji burmistrz Świecia Krzysztof Kułakowski uhonorował Oliwię Raniszewską, która znalazła się w gronie 50 najlepszych uczniów na świecie oraz Katarzynę Wenerską, siatkarkę,...

Wiadomości

Około 2 mln zł ma kosztować rozbudowa Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Świeciu wraz z wymianą dachu nad starą częścią budynku. Inwestycja ma ruszyć w 2024...

Reklama