Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Aleksander, Arkadiusz, Mirosław

Mondi coraz wyżej wśród największych firm w kraju. Ubiegły rok był bardzo udany

ap
3 czerwca, 10:59
Dziennik „Rzeczpospolita” opublikował coroczny ranking 500 największych polskich przedsiębiorstw w 2018 r. Jedyną firmą z powiatu świeckiego, która znalazła się w zestawieniu jest Mondi Świecie S.A.
Mondi świecie S.A. to wciąż nawiększy pracodawca w naszym powiecie
Fot. Andrzej Bartniak

Spółka systematycznie awansuje w rankingu. W 2016 r. była na 122 miejscu, a rok później na 109. Dzięki rosnącym przychodom, w zestawieniu za 2018 r. uplasowała się na 92 miejscu. Awansowała więc aż o 17 „oczek”.

W 2018 r. Mondi miało blisko 3 mld 833 mln zł przychodu ze sprzedaży (wzrost o 21,83 proc. w porównaniu z 2017 r.). Aż 70 proc. produkcji trafiło na eksport.

Spółka ze Świecia zarobiła prawie 1 mld 295 mln zł netto. Wydała 86,3 mln zł na inwestycje i zapłaciła 304,2 mln zł podatku dochodowego. Zatrudnienie wyniosło 1 139 osób. Mondi to zatem wciąż największy pracodawca w naszym powiecie.
REKLAMA

Komentarze (13)

taka firma a płacą grosze

Odpowiedzi: 0

Ludzi mają za nic, tylko na ich koncie musi się zgadzać

Odpowiedzi: 1

Ale na których ich? Masz dziwny styl wypowiedzi.

Odpowiedzi: 1

Żydka który za tym wszystkim stoi i między innymi wykończył Polpak zawyżaniem cen makulatury. Jak masz pisać bzdury pajacu to nie pisz wcale. 

Odpowiedzi: 1

Ale którego żydka pajacu? Powtarzasz oklepane frazesy. Założ firmę i płać ludziom nawet po 10tys eur. A jak nie masz żadnych argumentów to nikogo nie wyzywaj, PAJACU.

Odpowiedzi: 0

I teraz te ich smieszne podwyzki..., keszcze brutto ciesz sie ze wogole dostales. Dobrze ze odchodze z tej firmy praca za takie same pieniadze ale od pomiedzialku do piatku

Odpowiedzi: 0

Zyski! To ważne. Liczą się tylko tony. Podwyżki pewnie że są ale takie że pracownicy dyskontów będą mieli niedługo więcej. A gdzie praca w takich warunkach, niedzielę n święta w pracy a do tego brak możliwości urlopow. Brak lidzi. Jak nie weźmiesz chorobowego to nie dostaniesz wolnego kiedy potrzebujesz.  I do tego konkurs żyj zdrowo z trzema rowerami. Brak słów.

Odpowiedzi: 0

Jedno mnie dziwi pracuje w mondi ponad 10 lat szczerze z roku na rok jest lepiej wydzial sie rozwija podwyzki w tym roku byly dobre a ludzie ciagle narzekaja ludzia ktorzy narzekaja zycze pracy na budowie po 10 godzin za 2500 bo ludzie glupoty gadaja ze mozna zarobic kokosy ale jakos nikt z tego Mondi sie nie zwalnia tylko pisza glupoty .

Odpowiedzi: 0

Jak zwykle pracownik oszukany... Podwyzka z puli dla kierownika na poczet podwyżki za zdany egzamin/zmiany stanowiska. Czyli tak jakbym z puli nie dostal nic.. Ciekawe czy jestem sam w tym procederze..  

Odpowiedzi: 0

Pracownikom Mondi niezadowolonym w płac polecam pracę w szkole.  Od poniedzałku do piątku, dwa miesiące wakacji, wolne wszystkie święta i gruba kasa co miesiac na koncie. To takie proste. Jest wam źle, to zmieńcie pracę na lepszą. Jesli nie szkoła, to może szpital, albo budownictwo.

Odpowiedzi: 2

Ciekawe cwaniaku jak tobie, albo bliskiej ci osobie pracującej w szkole ktoś z rządu tak by powiedział. Nie strajkuj, tylko jak się nie podoba to zmień pracę. 

Odpowiedzi: 0

Zawsze możesz przyjść do Mondi. Rekrutacje trwają i bramy otwarte dla chętnych :-))

Odpowiedzi: 0

Nie narzekać, około 12 zł. brutto podwyżki do dodatku zmianowego to mało ? 

Odpowiedzi: 0

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
    Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz