Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Marek, Bogusz, Maciej

Osie jak kopalnia diamentów. Tak uznali przedsiębiorcy

red
5 lutego, 07:03
Gminie Osie przyznano nagrodę w kategorii Samorząd 30-lecia Polskiej Transformacji.
Wójt Michał Grabski z Januszem Piechocińskim i przewodniczącym Romanem Waśkowskim
Fot. UG Osie

Osie znalazło się w gronie 22 samorządów Ogólnopolskiego Programu Umacniania Wiarygodności Sylwetki i Marki 30-Lecia Wolności RP, organizowanego przez Ogólnopolską Federację Przedsiębiorców i Pracodawców.

Nagrodą główną, której zadaniem jest podkreślenie sukcesów i dokonań tych samorządów, które przyczyniły się do rozwoju swoich regionów i poprawy jakości życia mieszkańców, jest Diament 30-lecia Polskiej Transformacji. To swoiste potwierdzenie najwyższej jakości w polskim samorządzie. 

Partner strategiczny działu Biznes

W imieniu gminy nagrodę z rąk byłego wicepremiera i ministra gospodarki Janusza Piechocińskiego odebrali wójt Michał Grabski i przewodniczący rady gminy Roman Waśkowski.

W tegorocznej edycji nagrodzono tylko trzy samorządy z województwa kujawsko-pomorskiego. Oprócz Osia, także  Koneck i Nakło nad Notecią.

O przyznaniu nagrody zadecydowało m.in. wieloletnie i umiejętne wykorzystanie szans, uwarunkowań i potencjału naturalnego gminy w jej rozwoju gospodarczym i społecznym.

Partner działu Biznes
- Niewątpliwym atutem gminy jest silna gospodarka oparta ona przemyśle drzewnym, przetwórstwie mięsnym i turystyce – argumentuje wójt Michał Grabski. - Funkcjonowanie trzech dużych zakładów przemysłowych oraz kilkudziesięciu mniejszych, a także szeroki wachlarz firm usługowych i handlowych są jej wyróżnikiem w regionie. To zasługa ogromnej przedsiębiorczości naszych mieszkańców – podkreśla wójt.

- Jako samorząd staramy się wspierać tą przedsiębiorczość m.in. poprzez budowę infrastruktury, plany przestrzennego zagospodarowania, politykę podatkową oraz pozyskiwanie środków finansowych na inwestycje samorządowe z Unii Europejskiej − uzupełnia Roman Waśkowski, przewodniczący Rady Gminy w Osiu.

redakcjaatextraswiecie [dot] pl

Komentarze (1)

A za śmieci kasują jak za zboże!

Odpowiedzi: 0

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
    Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz