Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Maja, Marceli, Dominik

Po rozbudowie w Złotym Rogu będzie można robić imprezy nawet na 150 osób

Andrzej Bartniak
23 marca, 20:01
Trwa budowa ogrodu zimowego w restauracji Złoty Róg nad Jeziorem Czarownic w Nowem. Dzięki tej inwestycji lokal znacząco poszerzy swoje możliwości.
Niedawno ruszyły prace przy rozbudowie lokalu
Fot. Jan Plit

Partner strategiczny działu Biznes

Restauracja znajduje się nieco na uboczu i mogłoby się wydawać, że taka lokalizacja nie może jej służyć. Jest jednak zupełnie inaczej. Wielu ceni sobie tę intymną atmosferę i piękne otoczenie.

Przed kilkoma laty gmina Nowe sporo zainwestowała w rewitalizację tego obiektu. Oczywiście te walory nie miałyby większego znaczenia, gdyby nie dobra kuchnia i miła atmosfera. I tu pojawia się odpowiedź, dlaczego dzierżawca zdecydował się na rozbudowę.  
Partner działu Biznes

- Do tej pory mogliśmy obsługiwać imprezy nie większe niż na 50 osób - tłumaczy Iwona Obarowska, prowadząca restaurację Złoty Róg. - Na początku w zupełności to wystarczało. Jednak ostanie lata pokazały, że potrzeby są znacznie większe. Stąd decyzja o powiększeniu lokalu o ogród zimowy.

Stawiona w tej chwili konstrukcja będzie mieć szklane ściany i drewniany dach. Prace powinny zakończyć się w drugiej połowie maja.

- W przypadku imprezy z tańcami pomieścimy około steki gości - kalkuluje Obarowska. - Gdy jednak w grę będzie wchodził sam posiłek, liczba miejsc przy stole wrośnie do 150.

a [dot] bartniakatextraswiecie [dot] pl 

Komentarze (11)

Super,to się przyda

Odpowiedzi: 0

Ważne żeby była wentylacja i okna do otwarcia , a nie całe ściany szklane.Ważne także normalne jedzenie a nie jakieś mini i  kiełki. Ale ogólnie zyczę powodzenia bo obsługa i właściciele bardzo mili.y

Odpowiedzi: 1

Będą trzy wejścia, otwierane okna i klimatyzacja. Myślę, że z posiłkami też sobie poradzimy. Wszystko pod zamówienie klienta. Serdecznie zapraszamy.

Odpowiedzi: 0

Ja jestem bardzo zadowolona miałam 2 imprezy i było super pozdrawiam właścicieli restauracji 

Odpowiedzi: 0

Brawo dla właścicieli prowadzących restaurację za pomysł i pełen profesjonalizm 

Odpowiedzi: 0

U nas w Nowem to się nic nie opłaca - wszystko pada.

Tragedia

Odpowiedzi: 0

Jedzenie z zamrażarki odgrzewane w mikrofalówce.

Odpowiedzi: 1

Nie prawda, korzystam minimum raz w tygodniu, jedzenie bardzo smaczne. Gratuluję pomysłu. Super , że mimo wszytkich narzekań w koło, ktoś się rozwija. Trzymam kciuki. 

Odpowiedzi: 0

JUŻ ZACZYNA SIĘ HEJT NA DZIERŻAWCÓW, OPANUJCIE SIĘ . NIE O TO CHODZI W ARTYKULE. MACIE PROBLEM DO ICH JEDZENIA TO MOŻECIE PISAĆ NA ICH STRONIE. GRATULUJE POMYSŁU.

Odpowiedzi: 0

Przepiękne miejsce.

Odpowiedzi: 0

Na razie, to można będzie robić imprezy na dwie osoby

Odpowiedzi: 0

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
    Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz