Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Bernardyna, Marek, Wacław
 • bezchmurnie
  Dzisiaj:
  16°C / 9°C
 • całkowite zachmurzenie
  Jutro:
  18°C / 12°C
 • całkowite zachmurzenie
  Pojutrze:
  20°C / 13°C

Pomagać jak Mondi. Firma ze Świecia zbiera nagrody

Andrzej Pudrzyński
10 września, 19:22
Mondi Świecie S.A. ma we wrześniu dobrą passę. Wysoko oceniane są nie tylko wyniki finansowe spółki, ale też działania prospołeczne.
Mondi Świecie zostało docenione za wspieranie inicjatyw społecznych
Fot. Andrzej Bartniak

Partner strategiczny działu Biznes

Gigant ze Świecia od lat wspiera szkoły, organizacje, kluby sportowe, stowarzyszenia, inicjatywy kulturalne i społeczne.

9 września w warszawskim Teatrze Syrena, odbyła się gala konkursu o tytuł Dobroczyńcy Roku, w czasie której wyłoniono 11 laureatów – firm, które w 2019 r. zrealizowały najciekawsze projekty społeczne.

W kategorii rozwój lokalny nagrodzono Mondi Świecie S.A., nominowane przez Stowarzyszenie Wspierania Rozwoju Gospodarczego Ziemi Świeckiej Inkubator Przedsiębiorczości.

Firmę nagrodzono za wieloletnią i konsekwentną współpracę z lokalnymi organizacjami pozarządowymi, a zwłaszcza za zaangażowanie w liczne przedsięwzięcia służące społeczności gminy Świecie. m.in. wspieranie finansowe programów grantowych (Działaj Lokalnie) i organizację biegów charytatywnych. 
REKLAMA

Konkurs Dobroczyńca Roku jest największym programem promującym dobroczynność i społeczne zaangażowanie firm w Polsce od 1997 r. Organizatorem jest Akademia Rozwoju Filantropii przy wsparciu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

Z kolei kilka dni temu „Gazeta Pomorska” wyłoniła laureatów kolejnej edycji rankingu Złota Setka Pomorza i Kujaw. Mondi zajęło w nim pierwsze miejsce jako lider społecznej odpowiedzialności biznesu oraz drugie miejsce w kategorii lider (firmy z Kujaw i Pomorza według uzyskanego obrotu ze sprzedaży towarów, wyrobów i usług - powyżej 1 mld zł). Spółce ze Świecia przyznano też tytuł Ikony Kujawsko-Pomorskiego Biznesu.

a [dot] pudrzynskiatextraswiecie [dot] pl

Komentarze (37)

Mogłaby pomóc pracownikom w podwyższeniu ich pensji 

Odpowiedzi: 1

Dokladnie!!! 

Odpowiedzi: 2

Co to za filantropii co wyciskają swoich ludzi cytryny a dają kasę dla poklasku i odliczania sobie od podatku!

Odpowiedzi: 0

NIkt was na siłę tam nie trzyma..

Odpowiedzi: 0

Tak jak wyżej.. Może warto się skupić na swoich robolach co poświęcają weekendy i święta.. Noce i rodziny dla tego papieru. A nie lizać tyłki poza swoim gniazdem. Zatrudniłem się w styczniu dostałem 2600b plus zmianowe 900b. Chodziłem 7dni z rzędu do pracy kończąc nocka aby mieć 1.5dnia wolnego następnie dw które się zbiera problem był brać bo ludzi nie ma młodzi to olewają nie będą tam młodości tracic i takim samym sposobem ja podziękowałem nigdy więcej jak najdalej wstyd mi że tam pracowałem. 

Odpowiedzi: 4

Taka prawda, ale jeśpo ktoś nigdy nie przepracował chociaż miesiąca w tym układzie to nie ma pojęcia jak system wykańcza człowieka. Po kilku latach już nie ma znajomych, rodzinę na imprezach widuje się tylko wtedy gdy wyprosi się wolne. 

Odpowiedzi: 0

Też pracowałem w tym kołchozie 1350 zł tak tak tyle płaci super firma MONDI jakieś pięć lat temu makulaturownia smrod i kalaruchy kadra kierownicza po trzydzieści koła  nie mówiąc już o prezesie jakieś 300.000 tys tak wygląda solidarność i uczciwość w naszym kraju 

Odpowiedzi: 1

Trzeba było się uczyć... Nie chciało się nosić teczki,to trzeba nosić woreczki,proste.

Odpowiedzi: 0

Tez mam kilka lat przepracowanych w owym zakładzie na MP1-5 i 7. Ale jednak Ci powyżej zmianowych to kasę tulą że aż miło wydawać na przyjemnosci. Wystarczyło by tym wyżej zabrać od koryta troszke to dla ilu ludzi by ucieszyli i docenili. 

Ale najważniejsze są pochwały za dobre wyniki!!!!!

Odpowiedzi: 0

2600 to dobra stawka na początku w Mondi. Ja zacząłem w lutym i dostałem 2400 + zmianowe. 

Odpowiedzi: 0

Szpital psychiatryczny przeniesiony ze sądowej na bydgoską.Jeden glupszy od drugiego. 

Odpowiedzi: 0

Nie narzekajcie, mondi dobrze płaci i ma dobry socjal a jak komuś nie pasuje niech idzie do innej pracy, Prawie wszyscy narzekją ale jak przyjdzie dziesiąty to jest ok. 

Odpowiedzi: 1

Ty to chyba z biurowca jestes!!! Odnosnie socjalu to jest OK. Ale liczy się co miesiąc na 10go a nie socjal! 

Odpowiedzi: 0

Dokładnie ja po długo letniej pracy się zwolniłem bo za malo zarabiałem, i nie chciałem pracować z alkoholikami bo bardzo dużo osób w tej firmie ma poważny problem z alkohokem, i to była najlepsza decyzja mojego życia. No stres

Odpowiedzi: 0

No zwykła durnota polaczków ....jak jest dobrze to najlepiej narzekac

.. gdzie barany byście pracowali....nie pamiętacie że jedynymi pracodawvami w starym Swieciu byla Cukrownia i Wytwórnia musztardy i octu....durne palanty

Odpowiedzi: 1

Dobrze godosz, CSW kończy się na srondi. Ubogiś człeku, ale nie żal mi cię.

Odpowiedzi: 0

Współczuję kierownictwu Mondi zarządzać taką bandą frustratów i idiomów to ciężki kawałek chleba.

Odpowiedzi: 3

Nie potraficie zarządzać ludzmi i w tym Wasz problem. Jesteście zwykłymi robolami, którzy tylko wskoczyli na wyższe stanowisko. Na kursach i szkoleniach zarządzać ludzmi Was nie nauczą. 

Odpowiedzi: 0

Ryszard oddaj rower bo mi stracisz...

Odpowiedzi: 0

targac lacha  debile bujac jajami

Odpowiedzi: 0

Ja tam lubię mondi robię tam kupę lat. Hanka mówiła że 200 tirów na 7 było do załadunku. Nie ładuje leżaków nie lubię 

Odpowiedzi: 0

Rowniez pracowalem kupe lat.. mlodzi to nie wiem czego tam szukaja ze te male pieniadze co dostaja bym tam jednego dnia nie przepracował.  

Odpowiedzi: 0

Najgorsze jest to że jak człowiek idzie na nockę to nie wie co robi żona

Odpowiedzi: 2

Śpi 

Odpowiedzi: 0

Chwalisz się czy żalisz?

Odpowiedzi: 0

To super firma, która wspiera Świecie. Wystarczy zobaczyc jak rozwijają się inne okoliczne miasta, a jak nasze CSW. Jestem długoletnim pracownikiem i nie narzekam. 

Odpowiedzi: 1

50 zł w talonie przyjdź w poniedziałek 

Odpowiedzi: 1

Bez przesady jak już to 20 zł sodexo

Odpowiedzi: 0

Ta po praniu mózgu na szkoleniach (niby wykształceni ale podatni na sugestie jak takie lemingi) wmawiają że duży hajs dostajesz.

Odpowiedzi: 1

No jeszcze dostawcy usług im dorzuca 

Odpowiedzi: 0

Strony

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
  Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

 • Znaczniki HTML niedozwolone.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz