Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Elwira, Diana, Helena
 • rozproszone chmury
  Dzisiaj:
  28°C / 21°C
 • całkowite zachmurzenie
  Jutro:
  28°C / 16°C
 • słabe opady deszczu
  Pojutrze:
  27°C / 16°C

Tydzień Przedsiębioczości. Przyjdź na spotkanie i dowiedz się, jak założyć firmę dzięki funduszom unijnym

9 listopada, 07:45
Reklama

Spotkanie informacyjne 

pt. "Załóż swoją firmę i zainwestuj we własny rozwój dzięki funduszom unijnym”

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Bydgoszczy, Inkubator Przedsiębiorczości w Świeciu oraz Lokalna Grupa Działania „Gminy Powiatu Świeckiego” zapraszają w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości na bezpłatne spotkanie informacyjne, na którym omówione zostaną formy wsparcia ze środków unijnych na założenie oraz rozwój własnej działalności gospodarczej. Będzie można również pozyskać informacje na temat rozwoju własnych kompetencji w postaci kursów, szkoleń i studiów podyplomowych zarówno dla osób bezrobotnych, pracujących jak i przyszłych przedsiębiorców.

Data i miejsce spotkania:

13.11.2018 r. godzina 10:00 – 13:30, Siedziba Inkubatora Przedsiębiorczości w Świeciu, ul. Chmielniki 2B, sala konferencyjna

Uczestnicy spotkania:

Spotkanie skierowane jest dla osób chcących założyć własną działalność gospodarczą.

Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych:

W przypadku dodatkowych potrzeb organizacyjnych wynikających z niepełnosprawności, prosimy o podanie takiej informacji podczas zgłoszenia, celem odpowiedniego przygotowania miejsca spotkania.

Zgłoszenia

Zgłoszenia na spotkanie informacyjne przyjmujemy za pomocą formularza zgłoszeniowego oraz telefonicznie pod numerami telefonów: 52 32 76 884, 52 33 12 868.

Organizatorzy:

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Bydgoszczy, Inkubator Przedsiębiorczości w Świeciu oraz Lokalna Grupa Działania „Gminy Powiatu Świeckiego.

Pliki do pobrania:
Download this file (Program spotkania Swiecie 13.11.2018.pdf)Program spotkania Swiecie 13.11.2018.pdf [ ] 153 kB