Reklama
Reklama
Reklama

Sześć medali Olimpijczyka Świecie na zakończenie sezonu

Złoty medal, srebro i cztery brązowe krążki – taki dorobek przywieźli zawodnicy LKS Olimpijczyk Świecie z zawodów w Giżycku. Udany występ potwierdził wysoką formę świeckiej ekipy na zakończenie sezonu.
To było udane zakończenie sezonu dla Olimpijczyka Świecie / Fot. nadesłane
Reklama

Reprezentanci LKS Olimpijczyk Świecie mają za sobą udany start w zawodach rozegranych w Giżycku. Świeccy zapaśnicy wywalczyli łącznie sześć medali, potwierdzając wysoką formę na zakończenie sezonu turniejowego.

Na najwyższym stopniu podium stanęła Julia Słomska, zdobywając złoty medal. Srebro wywalczył Samuel Andrykowski, natomiast brązowe medale zdobyli Oliwia Zielińska, Nikodem Chmielewski, Bartosz Dobrzański i Konrad Wiśniewski.

Blisko miejsc medalowych znaleźli się również Filip Kopaczewski, Błażej Waszkowski, Wojciech Karwasz, Adrian Szymański oraz Cezary Karwasz, którzy tym razem zakończyli rywalizację poza podium.

– Jesteśmy niezwykle dumni z postawy wszystkich naszych zawodników. Każdy start, każdy pojedynek i każdy zdobyty medal są efektem ciężkiej pracy oraz systematycznych treningów przez cały sezon – podkreśla Daria Pyżewska, trenerka LKS Olimpijczyk Świecie.

Na zawodach z bardzo dobrej strony pokazał się także Hubert Dalak, który po dłuższej przerwie wrócił do rywalizacji.

Reprezentując barwy klubu Invictus Sicienko, wywalczył srebrny medal. Wkrótce będzie reprezentował LKS Olimpijczyk Świecie.

Mimo zakończenia sezonu turniejowego zawodnicy nie planują odpoczynku od sportu.

– Choć zakończyliśmy rywalizację turniejową, nie kończymy pracy. Przez cały okres wakacyjny trenujemy normalnie, przygotowując się do kolejnych wyzwań i następnego sezonu – zapowiada Daria Pyżewska.

Udostępnij

Wybrane dla Ciebie

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors