Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Bernardyna, Marek, Wacław
 • bezchmurnie
  Dzisiaj:
  16°C / 9°C
 • całkowite zachmurzenie
  Jutro:
  18°C / 12°C
 • całkowite zachmurzenie
  Pojutrze:
  20°C / 13°C

Darek Michałowski wrócił z mistrzostw podwójnie ozłocony

sport
31 sierpnia, 20:53
Kulturysta ze Świecia znakomicie zaprezentował się podczas VI Mistrzostw Polski Federacji IBFF&WPF. Po wygranej w debiutach, stanął również na najwyższym stopniu podium w Mistrzostwach Polski i powrócił do domu z dwoma złotymi medalami.
Mistrzostwa w Siedlcach były bardzo udane dla świecianina
Fot. nadesłane

Siedlce okazały się wyjątkowo szczęśliwe dla kulturysty ze Świecia. Swoją rywalizację podczas imprezy rozpoczął od debiutów.

- To dlatego, że nigdy nie startowałem w tej federacji – tłumaczy Dariusz Michałowski. – W siedmioosobowej stawce okazałem się najlepszy. Do Mistrzostw Polski stanęła nas już tylko czwórka i tutaj ponownie wywalczyłem złoty medal, wracam więc podwójnie ozłocony – nie kryje radości kulturysta.

Jak przyznaje Michałowski sukces zapewniło mu przede wszystkim doskonałe przygotowanie do zawodów przez trenera.

- Trener doskonale wstrzelił się z moją formą. Czułem, że jestem idealnie „docięty”, moja rzeźba i separacja mięśni jest właśnie taka, jaka powinna być podczas zawodów – dodaje Michałowski.

Zawodnik ze Świecia startował w Siedlcach razem z trenerem Arkadiuszem Deminowiczem, który w swoich kategoriach również okazał się najlepszy i uznano go za najlepszego zawodnika

Darek Michałowski dzięki zdobyciu mistrzostwa Polski wystąpił również w kategorii Open.

- Przegrałem tam tylko jednym punktem z gościem, który był ode mnie cięższy o 17 kilogramów, to był prawdziwy potwór – żartuje świecianin.

Zawodnik ze Świecia startował w Siedlcach razem z trenerem Arkadiuszem Deminowiczem, który w swoich kategoriach również okazał się najlepszy i uznano go za najlepszego zawodnika całych zawodów.

Satysfakcja obu panów była zatem podwójna. Tytuł Mistrza Polski pozwala Dariuszowi Michałowskiemu wystartować w Mistrzostwach Świata, które nie wiadomo jednak, czy się odbędą z uwagi na koronawirusa. Imprezę zaplanowano na 18. września w Słowenii.

- Na razie Słowenia zamknęła dla Polaków granice, więc nie wiemy co dalej. Będziemy na pewno monitorować sytuację, ale nawet jeśli nie uda się wyjechać, mamy jeszcze w planach kilka startów w Polsce, więc na pewno będziemy do końca roku bardzo aktywni – zapewnia Michałowski.

sportatextraswiecie [dot] pl

Komentarze (3)

Super sylwetka , brawo 

Odpowiedzi: 0

I tak słaby i cienki jest. Chuderlak

Odpowiedzi: 0

Ale docięty, brawo

Odpowiedzi: 0

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
  Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

 • Znaczniki HTML niedozwolone.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz