Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Henryk, Jerzy, Przemysław

Dobry występ świecian w amatorskim MTB

sport
27 sierpnia, 15:49
Pod świeckim zamkiem rozegrano w niedzielę przedostatnie zawody w ramach ogólnopolskiego cyklu Family Cup dla amatorów kolarstwa górskiego. W kilku kategoriach najlepsi okazali się kolarze ze Świecia i okolic.
Zawody w Świeciu były jedenastymi z kolei w całym cyklu Family Cup
Fot. Andrzej Bartniak

O tym, że zawody Family Cup są dedykowane rzeczywiście dla wszystkich świadczy fakt, że wśród kategorii pojawiła się nawet klasyfikacja dla przedszkolaków, w której jako pierwszy został uwzględniony czteroletni Kacper Krześniak ze Świecia.

W kategorii dzieci (7-10 lat) na pierwszym miejscu został sklasyfikowany Igor Śliwiński z Sulnowa. W kategorii młodzików (13-14 lat), na pierwszym miejscu uplasował się Kamil Zieliński ze Świecia, wyprzedzając Łukasza Rohde z Bydgoszczy.

Wśród juniorów młodszych na pierwszym miejscu znalazł się Aleksander Znaczko ze Świecia. Wśród seniorów pierwsze miejsce zajął Roman Krześniak ze Świecia, drugi był Krzysztof Kwaśniewski (Skarszewo), trzecią lokatę zajął Michał Lewandowski (Wąbrzeźno). Czwarte miejsce przypadło Piotrowi Nierzwickiemu z Sulnowa, a piąte Markowi Migdalskiemu ze Świecia.

Wśród weteranów (35-45 lat) najlepszy okazał się Waldemar Trzciński z Karasina (woj. pomorskie), drugie miejsce zajął Dariusz Rompalski ze Świecia, a trzecie Krzysztof Śliwiński z Sulnówka.

Przypomnijmy, że zawody w Świeciu były jedenastymi z kolei w całym cyklu Family Cup. Wielki finał będzie miał miejsce w najbliższą niedzielę 1 września na Górze Świętego Marcina koło Tarnowa, gdzie poznamy amatorskich mistrzów Polski we wszystkich kategoriach. 

sportatextraswiecie [dot] pl

Czytaj także

Komentarze (1)

MTB? Buhaha

Odpowiedzi: 0

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
    Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz