Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Andrzej, Zbysław, Justyna

Koronawirus w klubie. Czy zobaczymy w najbliższych tygodniach siatkarki Jokera w akcji?

sport
10 listopada, 19:47
Po tym, jak ponad połowę zespołu i sztabu szkoleniowego dopadł koronawirus, Joker Świecie na prawie dwa tygodnie wypadł z rozgrywek i cyklu treningowego. Od tego tygodnia siatkarki będą systematycznie wracać do zajęć.
Forma Jokerek po przerwie w treningach będzie wielką niewiadomą
Fot. Andrzej Bartniak

Joker stał się kolejnym klubem w Tauron Lidze, który nie ustrzegł się pandemii. Przez kilka dni zespół niemal w ogóle nie trenował, jeśli nie liczyć indywidualnych, domowych zajęć zleconych przez trenera, zawodniczkom, które czuły się lepiej.

Drużyna będzie powracać do normalnego cyklu etapami, co też nie ułatwia sprawy trenerowi, któremu skończy się kwarantanna dopiero pod koniec tygodnia i w części zajęć w ogóle nie będzie mógł uczestniczyć.

Joker Świecie najbliższy mecz zagra w poniedziałek 16 listopada z Enea PTPS Piła. Sytuacja jest o tyle niekomfortowa, że zespół z Piły jest jednym z największych rywali Jokera w walce o utrzymanie, a przystąpi do tego meczu niemal w pełnym biegu, podczas, gdy nasz zespół odbył przymusową przerwę. Nie wiadomo więc, w jakiej dyspozycji będą poszczególne zawodniczki.

Tydzień później Tauron Liga po niemal miesiącu przerwy powróci do Świecia. W poniedziałek 23 listopada Joker ma się zmierzyć we własnej hali z Volley Wrocław, a mecz pokaże na żywo Polsat Sport.

Dużo emocji czeka kibiców już na początku grudnia. Najprawdopodobniej na przestrzeni kilku dni, Joker rozegra dwa domowe mecze, w tym jeden planowany z Grotem Budowalni Łódź (pierwszy mecz rundy rewanżowej) oraz zaległe spotkanie z Chemikiem Police, które zostało przełożone z uwagi na zakażenia w świeckim zespole.

sportatextraswiecie [dot] pl

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
    Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz