Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Bernardyna, Marek, Wacław
 • bezchmurnie
  Dzisiaj:
  16°C / 9°C
 • całkowite zachmurzenie
  Jutro:
  18°C / 12°C
 • całkowite zachmurzenie
  Pojutrze:
  20°C / 13°C

Młodziczki Jokera w finale! Świetny występ dziewcząt Agnieszki Szewczyk

sport
15 września, 21:11
Wydawało się, że pierwszy po dwunastu latach awans do turnieju półfinałowego Mistrzostw Polski młodziczek w siatkówce to świetny wynik naszego klubu. Tymczasem młode „Jokerki” przebojem wdarły się do wielkiego finału i to w jakim stylu…wygrywając znów wszystkie mecze bez straty seta.
Drużyna młodziczek Jokera Świecie, prowadzona przez Agnieszkę Szewczyk awansowała do najlepszej ósemki
Fot. Joker Świecie

Ręce aż same składają się do oklasków. Drużyna prowadzona przez Agnieszkę Szewczyk, już pierwszego dnia turnieju półfinałowego w Łodzi zapewniła sobie awans do najlepszej ósemki drużyn w Polsce w tej kategorii wiekowej.

W pierwszym meczu Joker pokonał Wieżę Radków 2:0 (25:18, 25:23). W drugim meczu świecianki zwyciężyły Krótką Mysiadło 2:0 (25:19, 25:19). Pozostałe mecze również ułożyły się po myśli naszej drużyny.

Z racji tego, że awans do turnieju finałowego miały wywalczyć dwie najlepsze drużyny dwudniowych zawodów, już w sobotę Jokerki mogły świętować triumf. W niczym to jednak nie przeszkodziło młodym świeciankom w odniesieniu zwycięstwa również w ostatnim meczu turnieju. Pokonały w nim Volley 34 Łódź 2:0 (25:21, 25:18). Tym samym Joker zajął pierwsze miejsce w całych zawodach bez straty seta.

1. Joker Świecie 3 6 6-0
2. Volley 34 Łódź 3 5 4-2
3. Krótka Mysiadło 3 4 2-4
4. Wieża Radków 3 3 0-6

Joker: Wiktoria Szewczyk, Maja Malinowska, Aleksandra Dradżewska, Emilia Rakowska, Weronika Herman, Weronika Trybuła, Kornelia Drosdowska (l), Oliwia Kąkol, Julia Osiewicz, Marta Stusińska, Kornelia Galanty. Trenerzy: Agnieszka Szewczyk, Szymon Szewczyk (asystent).

Turniej finałowy z udziałem ośmiu najlepszych drużyn w Polsce zostanie rozegrany w ostatni weekend września. Póki co, nie wiadomo jeszcze, kto będzie gospodarzem imprezy.

sportatextraswiecie [dot] pl

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
  Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

 • Znaczniki HTML niedozwolone.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz