Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Bernardyna, Marek, Wacław
 • bezchmurnie
  Dzisiaj:
  16°C / 9°C
 • całkowite zachmurzenie
  Jutro:
  18°C / 12°C
 • całkowite zachmurzenie
  Pojutrze:
  20°C / 13°C

Młodziczki Jokera w najlepszej „szesnastce” w Polsce

sport
10 września, 20:37
Drużyna prowadzona przez Agnieszkę Szewczyk była rewelacją turnieju ćwierćfinałowego w Gdańsku. Młode świecianki wygrały wszystkie mecze bez straty seta i awansowały do półfinałów mistrzostw Polski w tej kategorii wiekowej.
Młodziczki Jokera awansowały do półfinału mistrzostw Polski po dwunastoletniej przerwie
Fot. nadesłane

Do turnieju ćwierćfinałowego w Gdańsku przystąpiło pięć zespołów, w tym dwa z powiatu świeckiego. Oprócz Jokera Świecie, nasz region reprezentował Spartakus Lniano. Rozgrywki podzielono na dwie podgrupy.

Młode siatkarki z Lniana zakończyły rywalizację już pierwszego dnia po porażkach z Energetykiem Poznań 0:2 (11:25, 13:25) oraz 0:2 z Gedanią Gdańsk (21:25, 11:25). Tym samym Spartakus Lniano zajął w Gdańsku piąte miejsce.

Młodziczki Jokera rozpoczęły turniej od wygranej z KaEmKą Starogard Gdański 2:0 (25:14, 25:16). Awans do turnieju półfinałowego Jokerki zapewniły sobie już w sobotę, wygrywając z Gedanią 2:0 (25:20, 25:20).

W ostatnim meczu turnieju spotkały się dwie niepokonane drużyny. Jokerki pokonały w nim Energetyka Poznań 2:0 (25:18, 25:23) i tym samym z kompletem punktów i bez straty seta zajęły pierwsze miejsce w całym turnieju. W ten sposób Joker w tej kategorii wiekowej zapewnił sobie awans do półfinału mistrzostw Polski po dwunastu latach przerwy!

Jokerki wystąpiły w następującym składzie: Aleksandra Drażdżewska, Wiktoria Szewczyk, Weronika Trybuła, Emilia Rakowska, Weronika Herman, Maja Malinowska, Kornelia Drosdowska (libero), Oliwia Kąkol, Julia Osiewicz, Marta Stusińska, Kornelia Galanty. Trenerzy: Agnieszka Szewczyk, Szymon Szewczyk (asystent).

Warto dodać, że rolę asystenta trenera pełnił podczas turnieju znany koszykarz Szymon Szewczyk, który prywatnie jest mężem, prowadzącej zespół Agnieszki Szewczyk.

We wtorek po turnieju rozlosowano turnieje półfinałowe. Nasz zespół czeka wyprawa do Łodzi, gdzie Joker zmierzy się w walce o finał mistrzostw Polski z takimi klubami, jak: UKS „Volley” 34 Łódź (gospodarz), Smilebus UKS „Wieża” Radków, MUKS Krótka Mysiadło. Do finału awansują dwie najlepsze drużyny.

sportatextraswiecie [dot] pl

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
  Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

 • Znaczniki HTML niedozwolone.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz