Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Alfred, Elżbieta, Maksymilian
 • pochmurno z przejaśnieniami
  Dzisiaj:
  27°C / 17°C
 • bezchmurnie
  Jutro:
  27°C / 16°C
 • bezchmurnie
  Pojutrze:
  26°C / 15°C

Olimpia Drzycim wygrała turniej WOŚP

sport
13 stycznia, 21:32
W piłkarskich zawodach na hali, z których dochód został przeznaczony na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy wzięły udział trzy zespoły. Główne trofeum powędrowało do graczy Olimpii.
Puchar za zwycięstwo odebrał kapitan Olimpii Drzycim Jarosław Grzybowski (po prawej)
Fot. halawswieciu.pl

Olimpia zagrała w dużo mocniejszym składzie niż podczas występów w Stalex Lidze. Oprócz ekipy z Drzycimia w turnieju, organizowanym przez OKSiR wziął również udział drugi reprezentant Halowej Ligi Piłki Nożnej w Świeciu – Pantery/Gresta/Espack Sadowska oraz Zizu Team. Grano systemem 2x12 minut każdy z każdym.

W pierwszym meczu Pantery/Gresta/Espack/Sadowska pokonały Zizu Team 2:0. W drugim meczu Olimpia Drzycim pokonała wysoko Zizu Team 7:1. Decydującym o końcowym triumfie w turnieju okazał się ostatni mecz pomiędzy Panterami/Grestą/Espack/Sadowską, a Olimpią Drzycim. W nim minimalnie górą okazali się piłkarze Olimpii, wygrywając 4:3.

Sędzią głównym zawodów był Roman Więckowski, a boiskowym Michał Partyka.

sportatextraswiecie [dot] pl

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
  Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

 • Znaczniki HTML niedozwolone.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz