Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Marek, Bogusz, Maciej

Terminator ze Świecia zwyciężył w Niemczech

sport
4 lutego, 19:54
Wiesław Kwaśniewski walczył podczas gali „Battle of Barock” w niemieckiej Fuldzie. Pokonując jednogłośnie na punkty Akrama Mrada zapewnił sobie prawo do walki o mistrzostwo federacji, która odbędzie się za miesiąc w Sarajewie.
Wiesław Kwaśniewski (po prawej) po zwycięskiej walce
Fot. nadesłane

Świecianin Wiesław Kwaśniewski od lat występuje na zawodowych ringach kickboxingu w formule K1. Od niedawna zrzeszony jest w federacji KOK (King of Kings), założonej w 2009 r. na Litwie, organizującej gale w kickboxingu w całej Europie.

 - Łącznie mam na swoim koncie 23 stoczone walki na ringach zawodowych, z czego 13 wygrałem. W federacji KOK mój bilans przed galą w Niemczech wynosił 1-1 – mówi Wiesław Kwaśniewski.

Świecki „Terminator” - to oficjalny pseudonim Kwaśniewskiego - wystąpił w pierwszą sobotę lutego podczas gali „Battle of Barock” w Fuldzie w Niemczech. Jego rywalem był zawodnik z Finlandii, Akram Mrad.

- To była jedyna walka międzynarodowa podczas gali. W pozostałych pojedynkach walczyli zawodnicy z tych samych krajów. Pojedynek trwał na dystansie trzech rund po trzy minuty każda. Mój przeciwnik dwukrotnie był liczony, ale dotrwał do końca. Wygrałem walkę na punkty, jednogłośną decyzją sędziów – relacjonuje Wiesław Kwaśniewski.

Jestem w trakcie przygotowań. Mam solidnych sparingpartnerów i na pewno stanę do pojedynku, będąc w odpowiedniej kondycji

To zwycięstwo otworzyło przed „Terminatorem” możliwość walki o  mistrzostwo Europy federacji KOK. Kwaśniewski już wie, że o pas zawalczy z Dzevadem Poturakiem z Bośni i Hercegowiny. Pojedynek odbędzie się 7 marca w Sarajewie.

- Jestem w trakcie przygotowań. Mam solidnych sparingpartnerów i na pewno stanę do pojedynku, będąc w odpowiedniej kondycji – zapowiada świecianin.

Ewentualne zwycięstwo może mu otworzyć zupełnie nowe możliwości na zawodowych ringach w całej Europie.

sportatextraswiecie [dot] pl

Komentarze (11)

Powodzenia 

Odpowiedzi: 0

Wiechu umie naprawdę się bić ! A nie jak ci chłopcy z torebkami co na solo w pięciu przychodzą ! Powodzenia w dalszej karierze fightera !!!!!!!!!

Odpowiedzi: 0

Gdy czasem mu się zdarza, naprzać ! A co mu tam to nie odbiega od powszechnych ram !

Wielkie brawa.

Odpowiedzi: 0

....a pamiętam gdy większość świeckich cwaniaczków nazywała go konfidentem chodź to nie była prawda... trzymany za ciebie kciuki Wiesławie !!

Odpowiedzi: 1

Nie? Nie jest to prawda? Bo tak ci powiedział? HAHAHA 

Odpowiedzi: 0

Wiechu taran show! Trzymamy kciuki.

Odpowiedzi: 0

Terminator ha ha

Odpowiedzi: 0

Lej w pysk dziad,,ow

Odpowiedzi: 0

Gratuluję! :D

Odpowiedzi: 0

Gratulacje!!! Dalszych sukcesów 

Odpowiedzi: 0

Terminator ha ha przypomnijmy sobie walkę z Samidovem jedno kopnięcie na głowę i terminator leży czyli chyba Szerminator 

Odpowiedzi: 0

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
    Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz