Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Juliusz, Jan, Magdalena

Wda przegrała drugi mecz z rzędu

sport
30 września, 17:43
Świecianie ulegli na własnym boisku liderowi tabeli Polonii Bydgoszcz 2:3. Dwa gole dla bydgoszczan zdobył Sebastian Pacek, który powoli staje się katem drużyn z powiatu świeckiego.
Piłkarze Wdy Świecie przegrywając z Polonią Bydgoszcz odnieśli drugą porażkę z kolei
Fot. Wda Świecie

Już przed meczem wiadomo było, że lider z Bydgoszczy będzie bardzo trudnym przeciwnikiem. Wynik w 33 minucie otworzył Sebastian Pacek, zdobywając pierwszego gola dla bydgoszczan.

Wda doprowadziła do wyrównania, dzięki bramce samobójczej. Pechowym strzelcem okazał się Vadym Hodlevskyi. Ten sam zawodnik pięć minut później, zrehabilitował się dobrym podaniem do Łukasza Chruścińskiego, który z kolei idealnie wyłożył piłkę do niezawodnego Packa, a ten zdobył gola na 2:1.

W 50 minucie Polonia prowadziła już 3:1, a strzelcem pięknego gola z 25 metrów dla bydgoszczan okazał się Rafał Kubacki. W 67 minucie świecianie zdołali zdobyć bramkę kontaktową za sprawą Wojciecha Ernesta, ale na więcej bydgoszczanie już nie pozwolili.

Druga porażka z rzędu Wdy stała się faktem. Bohaterem meczu okazał się Sebastian Pacek, ten sam, który również w tej rundzie dwukrotnie pokonała bramkarza Startu Pruszcz.

Wda Świecie - KP Polonia Bydgoszcz 2:3 (1:2).
Bramki:
Vadym Hodlevskyi (39-samobójcza), Wojciech Ernest (67) - Sebastian Pacek (33, 44), Rafał Kubacki (50).
Wda: Semrau – Gackowski, Słaby, Kocieniewski (70. Macura), Piątkowski (55. Warchoł) – Jarantowicz, Czerwiński, Wenerski, Ratkowski – Maliszewski, Ernest.

Dużo lepiej spisali się zawodnicy Startu Eco-Pol Pruszcz, którzy pokonali na wyjeździe Promień Kowalewo Pomorskie 5:2. Gole dla pruszczan zdobywali: Fabian Chabowski (2 bramki), Jakub Środa, Mateusz Szulc i Marcin Wanat. Dzięki tej wygranej, Start zajmuje drugie miejsce w tabeli i traci do liderującej Polonii Bydgoszcz tylko jeden punkt.  

sportatextraswiecie [dot] pl

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
    Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz