Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Marek, Bogusz, Maciej

Wiślacy wrócili z czterema medalami Pucharu Polski

sport
28 stycznia, 22:36
Jedno srebro i trzy brązowe medale wywalczyli zapaśnicy Wisły Świecie podczas zawodów Pucharu Polski seniorów i seniorek w Białogardzie.
Wiślacy na zawodach w Białogardzie zdobyli jeden srebrny i trzy brązowe medale
Fot. Wisła Świecie

Zawody w Białogardzie były silnie obsadzone i miały międzynarodowy charakter, ponieważ oprócz Polaków, wystąpili w nich zawodnicy z Rumunii, Rosji i Białorusi. W sumie na matach pojawiło się 83 mężczyzn i 33 kobiety. Najlepszy wynik z reprezentantów Wisły Świecie osiągnęła Klaudia Zalewska, która w kategorii 53 kg wywalczyła srebrny medal.

Do srebra Zalewskiej, Wiślacy dołożyli jeszcze trzy brązowe krążki. Zdobyli je Daria Pyżewska (55 kg), Remigiusz Waśkowski (79 kg) oraz Islam Bersanukaev (92 kg). Poza podium uplasowali się Kacper Kiełpiński (8. miejsce w kategorii 57 kg) oraz Rafał Kiełpiński (7. miejsce w kategorii 61 kg), który jednocześnie był najstarszym zawodnikiem całych zawodów.

- Nasz dorobek byłby jeszcze lepszy, ale w zawodach nie mogli wziąć udziału Kamila Słomska, która niedawno urodziła dziecko oraz Sebastian Bąk, który miał ważne zaliczenia na studiach. Mimo to, pokazaliśmy, że mamy bardzo dobrych seniorów. W klasyfikacji kobiet zajęliśmy drużynowo szóste miejsce, a wśród mężczyzn ósmą pozycję – mówi Grzegorz Sikorski, trener Wisły Świecie.

sportatextraswiecie [dot] pl

Komentarze (7)

Brawo!!! Tak trzymać! W końcu jest starsza grupa a nie same dzieci! Brawo! Trzymam za was kciuki! 

Odpowiedzi: 1

Cała prawda! Gratulacje dla wszystkich! Oby tak dalej! 

Odpowiedzi: 0

Zalewska druga na dwie zawodniczki, Pyżewska trzecia na trzy zawodniczki i Islam trzeci na trzech.

Odpowiedzi: 1

Ale medal jest jest. Rzadko zdarza się takie szczęście. Nie zawsze jest tak mało zawodniczek. Akurat Islam jak i Daria nie trenują tak na codzień jak inni zawodnicy codziennie po dwa treningi. Nie oszukujmy się ale każdy już swoje obowiązki swoje życie prywatne też ma. Uszanujmy to wszystko. Medal dla Miasta jest jest. Pozdrawiam 

Odpowiedzi: 0

Super wielkie brawa dla was!!!! Trzymamy dalej za was kciuki!!! 

Odpowiedzi: 0

Czym więcej wszyscy się kłócą tym więcej pożywienia dla co niektórych.  Wszyscy co chcecie coś  zrobić dla zapasów w Świeciu musicie to zrozumieć. 

Odpowiedzi: 0

Mam pytanie co przestepca Mirosław Rz. robi na wyjeździe ze sportowcami? To źle świadczy o świeckich zapasach. Nie ma już porządnych ludzi ww Świeciu?

Odpowiedzi: 0

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
    Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz