Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Krystyna, Małgorzata, Monika

Wyśmienita seria Jokerek została przerwana

sport
8 stycznia, 22:04
Joker-Mekro Energoremont Świecie doznał pierwszej porażki w tym sezonie, ulegając we własnej hali drużynie San-Pajda Jarosław 0:3 (28,20,22).
Joker przegrał dopiero pierwszy mecz w sezonie, który rozpoczął się we wrześniu 2019 r.
Fot. Piotr Adamczak

To musiało się w końcu wydarzyć. Niewielu jednak chyba przypuszczało, że Jokerki przegrają właśnie z drużyną z Jarosławia, która przechodzi spory kryzys i przed meczem w Świeciu miała na koncie cztery porażki z rzędu.

Mecz rozegrano awansem,

bo pierwotnie miał on kończyć rundę zasadniczą i odbyć się 7. marca. W zespole Jokerek zabrakło narzekającej na urazy Pauliny Majkowskiej, którą zastąpiła w wyjściowym składzie Adrianna Lewandowska.

Pierwszy set nie zwiastował tego, że nasza ekipa zejdzie z parkietu pokonana. Jokerki konsekwentnie budowały przewagę i pod koniec seta prowadziły 24:21. Drużyna z Jarosławia obroniła jednak aż cztery setbole i w nerwowej końcówce, grając na przewagi okazała się lepsza, wygrywając 30:28.

To tylko uskrzydliło nasze rywalki,

które w drugiej partii prowadziły już nawet 13:8. Jokerki zbliżyły się jeszcze do stanu 16:17, ale w końcówce przyjezdne okazały się wyraźnie lepsze, wygrywając do 20.

W trzecim secie również początek należał do drużyny z Jarosławia, która prowadziła 9:5 i 10:6, potem jednak Jokerki doprowadziły do remisu 13:13. Chwilę później nasz zespół znów przegrywał różnicą trzech punktów, choć co kilka akcji, doprowadzał do jednopunktowej straty. Losy seta rozstrzygnęły się w samej końcówce.

Przy stanie 22:23 doszło jeszcze do nerwowej sytuacji, gdy sędziowie w kontrowersyjnych okolicznościach zaliczyli punkt drużynie z Jarosławia, która wykorzystała szansę i przechyliła szalę na swoją korzyść, już podczas pierwszego meczbola, wygrywając ostatecznie 25:22 i całe spotkanie 3:0.  

sportatextraswiecie [dot] pl

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
    Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz