Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Iwona, Sabina, Szymon

Zapaśnicza rodzina Kiełpińskich ma powody do zadowolenia

sport
2 października, 21:08
Rafał Kiełpiński wywalczył złoty i srebrny medal w Mistrzostwach Polski Weteranów w Warszawie. Tym samym zapaśniczy klan Kiełpińskich świętuje kolejny triumf po sukcesach Jakuba i Kacpra, synów Rafała.
Rodzina Kiełpińskich może zaliczyć ten rok do udanych
Fot. Wisła Świecie

W Mistrzostwach Polski weteranów biorą udział zawodnicy powyżej 35 roku życia. Rafał Kiełpiński, reprezentujący barwy Wisły Świecie wystąpił w dwóch stylach – klasycznym i wolnym. W obu stylach w kategorii 62 kilogramów zaprezentowała się trójka zawodników.

Jako „wolniak”, Kiełpiński był bezkonkurencyjny, kładąc obu rywali na łopatki. W stylu klasycznym w pierwszej walce wygrał również przed czasem, ale w drugim pojedynku uległ swojemu rywalowi na punkty, zgarniając tym samym srebrny medal.

W Warszawie Rafałowi Kiełpińskiemu towarzyszyli synowie Jakub i Kacper. Pierwszy z nich wywalczył już w tym roku tytuł Mistrza Polski Młodzików, natomiast Kacper jest aktualnym brązowym medalistą Mistrzostw Polski Juniorów.

Tym samym można powiedzieć, że zapaśnicza rodzina Kiełpińskich ma już medale wszystkich kolorów w swoich kategoriach wiekowych, co jest z pewnością niebywałym osiągnięciem.

Rafał Kiełpiński nie wyklucza natomiast startu w przyszłym roku w Mistrzostwach Europy Weteranów.

sportatextraswiecie [dot] pl

Komentarze (1)

Gratulacje Rafał i chłopaki znam Rafała bardzo uczciwy pracowity kocha sport zapasy dużo można się nauczyć od niego 

Odpowiedzi: 0

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
    Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz