Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Milena, Robert, Rafał

Gdzie pieką najlepsze chleby? Oczywiście w Janiej Górze [zdjęcia]

bart
15 września, 20:18
Już po raz jedenasty Wioska Chlebowa w Janiej Górze (gmina Świekatowo) była gospodarzem Festiwalu Chleba, który jak zawsze spotkał się z wielkim zainteresowaniem.
Festiwal był okazją do spróbowania różnych chlebów
Fot. Andrzej Bartniak

Jak co roku na gości odwiedzających Wioskę Chlebową czekały liczne atrakcje: pieczenie chleba, wspólne śpiewanie i biesiadowanie oraz niespodzianki dla dzieci. Można też było spróbować produktów regionalnych i wiejskiego jadła.

Komentarze (2)

Byłem,rzeczywiście warto tam przyjeżdżać ale smak potraw i atmosferę popsuła mi dziwna promocja posłanki PiS,dostała kwiaty potem runda honorowa po straganach może pre uścisków dłoni i chodu z imprezy. Obietnica Pan Brudzińskiego,że kandydaci PiS w wyborach 13.10.2019r. będą wszędzie spełnia się ale tylko obecność,a posłuchać,porozmawiać-przecież gminie Świekatowo potrzeba 2 mln. złotych więc... . Wrcając do obecności PiS-owców zaczynam bać się otwierać lodówkę:)

Odpowiedzi: 0

A wójt tak jej nadskakiwał, że przykro było patrzyć na to.

Odpowiedzi: 0

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
    Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz