Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Milena, Robert, Rafał

II Mistrzostwa przedszkoli o nagrodę Mondi wygrała "Tęcza" [zdjęcia]

bart
4 października, 15:43
Dziesięć przedszkoli z gminy Świecie stanęło do rywalizację o nagrodę Mondi. Po zaciętej walce tytuł mistrzowski wywalczyła reprezentacja Przedszkola nr 4.
Radosna drużyna "Tęczy" podczas rock and rolla
Fot. Andrzej Bartniak

Miejscem dzisiejszych zmagań była Hala Widowiskowo-Sportowej w Świeciu. W sumie rozegrano sześć konkurencji, w tym pięć sportowych m.in. slalom, łowienie rybek czy taniec. Każdej z nich uważnie przyglądało się jury zawodów w składzie Jerzy Wójcik i Tomasz Keller.

Po zakończeniu ostatniej konkurencji kazało się, że trzy placówki maja taką samą liczę punktów. Konieczna była dogrywka, która ostatecznie zadecydowała o miejscach na podium. Najwyżej stanęła drużyna z Przedszkola nr 4 "Tęcza", miejsce drugie przypadło Przedszkolu nr 8 czyli "Motylkowi", a trzecie zajęło "Lwiątko".

a [dot] bartniakatextraswiecie [dot] pl    

Komentarze (3)

Według tatusiów, Pani z przedszkola "Tęcza" też ma mistrza ;)

Odpowiedzi: 0

To prawda, pani z Tęczy jest śliczniutka.

Odpowiedzi: 1

Wszystkie panie z Tęczy to gwiazdy

Odpowiedzi: 0

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
    Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz