Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Antoni, Kamil, Teodor

Piknik charytatywny dla Macieja Łoszyńskiego [zdjęcia]

Andrzej Bartniak
28 września, 16:28
Zabytkowe samochody z kolekcji Stefana Medeńskiego i Witolda Szustakiewicza, broń palna i biała, ułańskie pamiątki, to tylko niektóre atrakcje, jakie czekały na tych, którzy pojawili się w sobotę na dziedzińcu świeckiego zamku na Charytatywnym Pikniku Historycznym.
Piękna modelka, wystylizowana na lata 20., na tle zabytkowego forda z kolekcji Witolda Szustakiewicza
Fot. Andrzej Bartniak

Organizatorom sobotniego pikniku, będącego jednocześnie „pożegnaniem” z zamkiem - który czeka remont - przyświecały dwa cele: upamiętnienie 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej i zbiórka funduszy dla Macieja Łoszyńskiego, świecianina zmagającego się z chorobą Wilsona.

Na dziedzińcu zamku wyznaczono też metę dzisiejszego rajdu rowerowego, w którym wzięło udział blisko 90 uczestników. To właśnie oni i ich bliscy w głównej mierze wypełnili dziedziniec. Cykliści wygrali też większość z aukcji prowadzonych przez fundację Makowo.

Pełna kwota, jaką przyniosły wszystkie działania na rzecz wsparcia rehabilitacji Macieja Łoszyńskiego, będzie znana dopiero za kilka dni. W tej chwili udało się zebrać ponad 12,5 tys. zł.

a [dot] bartniakatextraswiecie [dot] pl

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
    Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz