Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Brunon, Jan, Andrzej
 • słabe opady deszczu
  Dzisiaj:
  19°C / 12°C
 • słabe opady deszczu
  Jutro:
  21°C / 10°C
 • całkowite zachmurzenie
  Pojutrze:
  22°C / 11°C

Sezonu jeszcze nie ma, ale na plaży ludzi sporo [zdjęcia]

bart
13 czerwca, 18:25
Wielu dziś uznało, że ten nieznośny upał najlepiej będzie przeczekać nad wodą.
Za tydzień wchodzący na plaże będą już liczeni
Fot. Andrzej Bartniak

Pandemia pandemią, ale w taką pogodę jak dziś, trudno wytrzymać w domu. Nie dziwi więc spora frekwencja nad jeziorem Deczno. Wprawdzie kąpiących się było jeszcze niewielu, ale nie brakowało za to chętnych do chlapania czy przejażdżek rowerem wodnym. Oficjalne otwarcie sezonu odbędzie się za tydzień.

Komentarze (7)

Po co wy robicie stare zdiecia

Odpowiedzi: 0

Wyjaśnij mi jak można zrobić "stare zdjecie". Mozna umieścić stare zdjęcie, ale zrobić? Poza tym ja tam wczoraj byłam, jestem na fotce, więc chyba to jednak nie jest stare zdjęcie :-)

Odpowiedzi: 1

Ale przeciez deczno otwierają za tydzien

Odpowiedzi: 0

Jak rozumiem osoby na powyższych zdjęciach wyraziły zgodę na publikację ich wizerunku skoro są umieszczane na portalu? 

Odpowiedzi: 1

Ty a jak będzie koncert na 5 tysięcy ludzi to twoim zdaniem fotograf ma do każego podbiegać i pytać o pozwolenie? Jak jest wypadek to ma pytać ofiarę czy może zrobić foto jego rozbitego samochodu? Nie popadajmy w paranoję.

Odpowiedzi: 0

Znowu jakiś nawiedzony. Nie wiesz o tym, że jak jest powyżej trzech osób to jest tłum i można bez pytania kogokolwiek publikować takie zdjęcia?

Odpowiedzi: 1

Poproszę o podstawę prawną. Nie znajdzie Pani żadnego zapisu mówiącego o 3 osobach, bo go nie ma. Jeżeli osoba na zdjęciu jest elementem zbiorowości to może zostać zamieszczona z tego co ja kojarzę. Zdjęcie musi jednak przedstawiać zdarzanie, a nie koncentrować się na osobach. Poza tym wrzucanie zdjęć zawsze jest ryzykowne, bo mogą zawierać kogoś w niekoniecznie pożądanych sytuacjach.

Odpowiedzi: 0

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
  Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

 • Znaczniki HTML niedozwolone.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz