Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Henryk, Jerzy, Przemysław

Smocze wyścigi na zalewie w Gródku [zdjęcia]

bart
7 września, 15:33
Kiepska pogoda nie zniweczyła planów organizatorów sobotniej imprezy w Gródku. Główną atrakcją pikniku były wyścigi smoczą łodzią.
Reprezentacja OSP Jastrzębie podczas wyścigu dała z siebie wszystko
Fot. Andrzej Bartniak

Do udziału w zawodach swoje reprezentacje wystawili: OSP Gródek, OSP Jastrzębie, Urząd Gminy Drzycim, KGW "Gródeckie babeczki" i wędkarze z PZW "Okoń". Do dyspozycji była jedna łódź należąca do UKS Wda Gródek, głównego organizatora tego wydarzenia. Zgłoszone ekipy kolejno zajmowały miejsca w łodzi i ustawiały się na linii startu wyznaczonej niemal na środku zalewu. Jedynymi, którzy się nie zmieniali byli sternik i bębniarz.

Najlepszy czas 1:09,94 uzyskała załoga OSP Jastrzębie. Minimalnie gorzej - 1:10,37 - wypadło OSP Gródek.

Oprócz zawodów na wodzie przygotowano też zawody i konkursy dla dzieci m.in. łowienie rybek. Na zziębniętych czekały gorące grochówka, kiełbaski z grilla i ziemniaki z parownika.

a [dot] bartniakatextraswiecie [dot] pl  

Komentarze (1)

Witam wszystkich Grodaczan odwiedzajacych siemka zajefajna imoreza i pomysl bardzo dobry o taka polskie my walczyli to oznacza jeden pomysl ,mozemy z tego tu juz sie robi powoli ale do przodu , piekny resort "" baw sie dobrze i wroc napewno ""  osrodek ktory moze sam na siebie zarabiac i organizowac takie imprezy a pozniej lepsze chetnych bedzie na to pelno zawsze tak mialo byc juz by kasa byla na samoloty dla szefostwa ahahihh , a po za tym pozdrawiam wszystkich maliniakow chrzesniakow fialkow otrembow  no i cala ekipe wioslarzy i nie tylko robcie to wszystko w zasiegu reki druga taka szansa sie nie trafi pozdro dla Wojtka Chrzesniaka i Bartosza Fialkowskiego mam was na oku szwagry niedlugo sie zobaczymy  trzymajta sie pozdrowienia z Manchester uk

Odpowiedzi: 0

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
    Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz