Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Juliusz, Jan, Magdalena

Dwie kolejne zakażone osoby w powiecie świeckim. Ile odbywa kwarantannę?

Andrzej Pudrzyński
4 kwietnia, 19:18

Wojewoda kujawsko-pomorski poinformował o liczbie osób zakażonych koronawirusem do soboty 4 kwietnia.

Fot. 123RF

REKLAMA

Wśród 25 nowych przypadków w województwie kujawsko-pomorskim jest 6 osób z Bydgoszczy, 5 z Torunia, 4 z powiatu żnińskiego, 3 z powiatu nakielskiego, 2 z powiatu bydgoskiego, 2 z powiatu świeckiego, 1 z powiatu toruńskiego oraz 1 z powiatu wąbrzeskiego.

W przypadku jeszcze jednej osoby trwa ustalanie danych.
REKLAMA

Łącznie w województwie kujawsko-pomorskim potwierdzono 224 przypadki zakażenia SARS-CoV-2. W powiecie świeckim liczba ta wzrosła do 4 osób.

Jak informuje starostwo, w piątek 3 kwietnia w powiecie świeckim kwarantanną objęto 482 osoby. Zdecydowana większość odbywa ją w domach, tylko 6 przebywa na kwarantannie zbiorowej.

Urząd wojewódzki nie podaje, z jakich gmin ani z jakich miejscowości są osoby zakażone, poza największymi miastami w regionie, czyli Bydgoszczą i Toruniem.

a [dot] pudrzynskiatextraswiecie [dot] pl
REKLAMA

Komentarze (32)

Z jakich miejscowości są osoby zarazone w powiecie świeckim?

Odpowiedzi: 0

To w powiecie świeckim nie ma żadnych miejscowości?!

Odpowiedzi: 0

Dokładnie, z jakich miejscowości są osoby zarazone? Ciężko napisać chociaż to? Nikt nie wymaga dokładnych danych i numeru buta. Jak to gowno ma się mniej rozwijać jak nikt dokładnie nie podaje skąd są osoby zarazone??? 

Odpowiedzi: 1

Cytat: "Urząd wojewódzki nie podaje, z jakich gmin ani z jakich miejscowości są osoby zakażone, poza największymi miastami w regionie, czyli Bydgoszczą i Toruniem."

Odpowiedzi: 1

Nie podaje, bo traktuje nas, jak bydło, bezmyślne bydło.

Odpowiedzi: 0

Widać , że to jakaś tajemnica 

Odpowiedzi: 0

W artykule macie: "Urząd wojewódzki nie podaje, z jakich gmin ani z jakich miejscowości są osoby zakażone, poza największymi miastami w regionie, czyli Bydgoszczą i Toruniem."

Odpowiedzi: 0

A co to robi z jakiej miejscowości swieciaki je.bane buraki lepiej nie komentujcie bo wstyd 

Odpowiedzi: 1

Jedna osoba wśród komentujących, którzy mogą się wstydzić to Pan . Obrażające innych 

Odpowiedzi: 0

To jest dopiero początek epidemii która rozwinie się u nas w powiecie świeckim na pewno będzie więcej osób zarażonych, gdyby Polska miała prawdziwe laboratorie badawcze gdzie wykonuje się badania automatyczne a nie w sposób za króla ćwieczka czyli ręcznie więcej osób było przebadanych. I odseparowanych od ludzi zdrowych.

Odpowiedzi: 0

Już widzę tą panikę kierownictwa Mondi kiedy się okaże że z powodu wirusa zyski im spadną i trzeba będzie zameldować zwierzchnikom że nie dało się wypracować założonego zysku!

Odpowiedzi: 1

Mamy sie dobrze nie boj się biedaku. 13 wleciala mógłbym kupić twoja druga polowke

Odpowiedzi: 3

Nie cwaniakuj tak! Wiadomo, że u Was na zakładzie jest wielu "kolarzy"....

Odpowiedzi: 0

Cieszy mnie to że masz się dobrze korposzczurze. Pracowałem kiedyś w Mondi to wiem jak tam macie. Za twoją trzynastkę to moja druga połówka waciki sobie może kupić. Więc trzymaj się tam ciepło i zdrowo. Nie daj sobie prać mózgu przez zarząd bo nic w życiu nie osiągniesz i ta 13 będzie dla Ciebie największym osiągnięciem.

Odpowiedzi: 1

Jak tam pracowałeś to i nick masz adekwatny ;-)

Odpowiedzi: 1

Nick dobrałem na potrzebę chwili tak żeby pisząc na temat Mondi lepiej być odbieranym przez pracujących tam ssygnalistów :)

Odpowiedzi: 0

To cebulaku ille zarabiasz na mc ? 30 k macie razem z kobietą ? Jak tak to ok ! A jak nie to spierdalaj i nie obrażaj ludzi mondowski pajacu .

Odpowiedzi: 1

Masz rację. Tak im tam do łbów nakładli że myślą że są królami świata! W innych firmach można zarobić lepiej jak się chce ale oni myślą że Pana Boga za nogi złapali - ha ha!

Odpowiedzi: 0

Ostatnio byłem świadkiem przy Biedronce koło ul. Laskowickiej jak ludzie stali w kolejce i czekali oczywiście w odstępach za wózkami aby wejść do środka, a ile się czeka to chyba każdy wie. A tu nagle pojawia się nie wiadomo skąd "CYGANKA " i wchodzi jakby nigdy nic. To ich nie dotyczą te wszystkie wytyczne? Może warto by się do dupy trochę zabrać, a jak im się nie podoba to niech wypad robią.

Odpowiedzi: 2

Dokładnie! Lenie śmierdzące! Myślą, że wszystko się im należy...

Odpowiedzi: 0

Hehe dobre, ludzie stoją w kolejkach przed sklepami a zakazali wstępu do lasów gdzie można SAMEMU w ciszy pospacerować 

Odpowiedzi: 0

W powiecie świeckim niby 4 zakażenia. A gdzie są brakujące osoby "czawrtkowe osoby". Przecież Pan Wojewoda wydał oświaczenie, że w gupie 73 zakażonych są osoby z powiatu świeckiego. Niestety, na temat tych 73 osób, informację sa przez Wojewodę utajnione. A może chodzi o to, że szpitale w kuj-pom są już niewydolne - coraz więcej zakażeń lekarzy, pielęgniarek oraz ratowników medycznych?

Odpowiedzi: 0

Dlaczego do pilnowania osób na kwarantannie deleguje się osoby cywilne np. do Vistuli, przecież nie ma stanu wyjątkowego? 

Odpowiedzi: 0

Dlaczego do pilnowania osób na kwarantannie deleguje się osoby cywilne np. do Vistuli, przecież nie ma stanu wyjątkowego? 

Odpowiedzi: 0

Myślę że trochę są przekłamania na mariankach w bloku były osoby w mundurach z sanepidu .chyba nie przyszły na spacer .

Odpowiedzi: 1

Z tego co wiem to "Sanepid" nie posiada umundurowania.

Odpowiedzi: 0

Te wszystkie statystyki to kupa, nasz rząd  podejmuje tak cudowne działania że społeczeństwo to okazy zdrowia. Ale dane o zakażeniach co najmniej 10, 15x

Odpowiedzi: 1

Zgadzam się. Mam przyjaciół w służbie zdrowia i mówią podobnie. Osobiście mam sąsiadkę z covi 19 i jeszcze w mediach cisza. Myślę że żyjemy w zakłamaniu. Statystyki można skromnie pomnożyć x 2.

Odpowiedzi: 0

U ani w Inowrocławiu 

Odpowiedzi: 0

Osoby zarazone są w Świeciu także siedzieć na d***ch w domach

Odpowiedzi: 0

Strony

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
    Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz