Instruktor był pijany. W takim stanie uczył jeździć kursanta!

W poniedziałek policja prowadziła działania pod nazwą „Alkohol i narkotyki”. Wśród zatrzymanych znalazł się instruktor nauki jazdy.

instruktor

REKLAMA

Policjanci zatrzymali toyotę yaris w poniedziałek o godz. 7.10 na ul. Wojska Polskiego w pobliżu Nowego Szpitala w Świeciu. Za kierownicą siedział 18-letni kursant, a obok niego 35-letni instruktor.

- Mężczyzna miał ponad promil alkoholu – informuje mł. asp. Julia Świerczyńska z Komendy Powiatowej Policji w Świeciu. – Zgodnie z prawem, instruktor traktowany jest jak kierowca, bo nie może nim być kursant bez uprawnień. I jako kierowca prowadzący pod wpływem alkoholu będzie odpowiadał przed sądem.

Samochód należy do szkoły nauki jazdy ze Świecia. Instruktorowi grozi do 2 lat pozbawienia wolności.

- Skoro mężczyzna miał tuż po godz. 7.00 ponad 1 promil, to albo skończył pić alkohol bardzo późno w nocy, albo zaczął bardzo wcześnie rano - komentuje Julia Świerczyńska.
REKLAMA


Udostępnij
10 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Co za kiep! 

Co za kiep! 

Na odwagę wypił,bo kursanci

Na odwagę wypił,bo kursanci to kozacy.

Wina drzew, wszędzie są

Wina drzew, wszędzie są drzewa.

Chlałem z nim i żem jeździli 

Chlałem z nim i żem jeździli 

Rondo zrobić i po sprawie

Rondo zrobić i po sprawie

A może tylko klina wbił

A może tylko klina wbił wielkie halo

Jakim cudem instruktor tańca

Jakim cudem instruktor tańca w bibliotece był pijany ? Co wy piszecie ? Ja od lat go tam nie widziałem tylko na basenie raz się obalił tydzień temu .

Wyyebał małpkę czy pieska bo

Wyyebał małpkę czy pieska bo to różnica w spożyciu tak jak wyyebać krówke a półkę .

Levitra What Does It Do buy
Levitra What Does It Do buy cialis Achat Generique Cialis Professional Buy Cialis Buy Prednisolone 10mg

Wybrane dla Ciebie

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors