Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Andrzej, Henryk, Mariusz

Na Dużym Rynku w Świeciu można było dziś poczuć klimat świąt [zdjęcia]

Andrzej Bartniak
15 grudnia, 18:02

Do godz. 19.00 potrwa dzisiejszy Kiermasz Świąteczny odbywający się na Dużym Rynku.

Na Dużym Rynku w Świeciu od godz. 15.00 panuje prawdziwie świąteczny klimat
Fot. Andrzej Bartniak

REKLAMA

Jeśli ktoś jeszcze nie był na kiermaszu, to na pewno warto się na niego wybrać. Osoby ceniące rękodzieło nie będą zawiedzione, bo oferta w tym zakresie jest zawsze bogata: ozdoby choinkowe, bombki z małych polskich manufaktur, ceramika artystyczna, wełniane dzianiny, kolorowe czapki, szaliki, a nawet biżuteria ze srebra, tytanu czy bursztynu.
REKLAMA

Z tej imprezy nikt nie powinien wyjść głodny. Swoje stoiska mają też wystawcy garmażeryjni, którzy przygotowali świąteczne potrawy. W jednym z namiotów darmowy bigos, wraz z radnymi Obywatelskiego Porozumienia Samorządowego, serwowali były burmistrz Świecia Tadeusz Pogoda i obecny Krzysztof Kułakowski.

Dopełnieniem świątecznego klimatu jest płynąca ze sceny muzyka.

a [dot] bartniakatextraswiecie [dot] pl
REKLAMA

Komentarze (12)

Byłem i atmosferka fajna plus ciekawe stoiska. Darmowy bigos dupy nie urywa ale cierpliwości może w nocy mnie ruszy! :)

Odpowiedzi: 0

Najważniejsze, że czołowy sygnalista z MONDI se fotki zrobił. 

Odpowiedzi: 0

Śmietnisko w kolorze świąt.... ot cały kiermasz.

Odpowiedzi: 1

A znasz urok swiot jak powinny wyglądać tak naprawdę prawdziwe święta itak odkiedy czynimy się już okresm przedswiotwcznymswietowanie Z panem .

Odpowiedzi: 0

Śmietnisko w kolorze świąt? A co ty byś tam chciał? Kur...y na rurach tańczące? Na moje było miło i fajnie.. Byłem w Gdańsku na jarmarku i wcale lepiej nie było a pan Kułakowski z bigosem wyglądał jak by go sam robił xd

Odpowiedzi: 1

Nie rozśmieszaj, również byłem w Gdańsku i nie rozumiem co Ty porownujesz? Liczę że kiedyś Świecki Jarmark Bożonarodzeniowy będzie chociaż małą namiastką tego w Gdańsku. Narazie to może nie porównujemy. 

Odpowiedzi: 0

To się wszystko skrzyło, świeciło a było tandetnie jak na festynie w Bydgoszczy. A ta na scenie się darła jak by rodziła piecioraczki w dodatku bez znieczulenia. Ogólnie to była mizeria w dodatku bez ogórków. A Pan Kołakowski wyglądał z tym bigosem jak ja w kuchni po przechlaniu. 

Odpowiedzi: 0

To jest zadziwiające, że nawet taki świąteczny jarmark z otoczką budzi w ludziach negatywne emocje.....

Ciekawe  w jakim nastroju Państwo spędzanie Święta. Mam nadzieję, że wtedy jesteście pełni spokoju, radości, wyrozumiałości i miłości. Życzę Wam żeby te uczucia towarzyszyły Wam przez cały rok. 

Odpowiedzi: 0

Dziękuję nawzajem za takie życzenia a mi się tam wczoraj podobało xd 

Odpowiedzi: 0

Szkoda  bo miasto się postarało bigos kawa herbata wszystko pięknie ładnie coś innego niż zwykle ale co tam ważne że mi było dobrze i mojej rodzinie no nie? A inni może mają jakieś osobiste problemy i gdzieś to muszą przelać np jak Pan Ony 

Odpowiedzi: 0

Dajcie już spokój nic wam się nie podoba przyjdźcie do Radomia to zobaczycie jak tu jest a nie czepianie się 

Odpowiedzi: 1

Słyszałem że w Radomiu jakaś chytra baba grasuje - prawda to!? 

Odpowiedzi: 0

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
    Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz