Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Henryk, Jerzy, Przemysław

Opel i peugeot zderzyły się na Mariankach

ap
19 października, 14:09

W sobotę o godz. 12.38 doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych na skrzyżowaniu al. Jana Pawła II i ul. Krausego w Świeciu.

Peugeot ma uszkodzony przód
Fot. nadesłane przez Czytelniczkę

REKLAMA

Kobieta jadąca oplem astra ul. Krausego od strony kościoła św. Józefa wymusiła pierwszeństwo na peugeocie 307 poruszającym się al. Jana Pawła II. W obydwu pojazdach nie było pasażerów.

Kierująca astrą doznała urazu ucha. Ratownicy pogotowia udzielili jej pomocy na miejscu, nie było konieczności, aby zabierać ją do szpitala.

Opel ma uszkodzony prawy bok, a peugeot przód. Wstępnie straty oszacowano na 12 tys. zł.
REKLAMA

Komentarze (26)

Rondo ? Kto za ? Kto przeciw niech wymyśli, jak mnie obrazić. 

Odpowiedzi: 4

Tam nie trzeba ronda, po co? Widoczność jest dobra, jesli ktoś jadąc z góry czy z dołu ma problem aby na chwilę zwolnić czy się zatrzymać i spojrzeć lewa/prawo to sugeruje wlepiać mandaty coraz większe. Zamieńmy wszystkie skrzyżowania na rondo.

Odpowiedzi: 0

Ja bym tam wiadukt z rozjazdami zrobił. Bezpieczeństwa nigdy za wiele. Po co ktoś ma zginąć jak można temu zapobiec... 

Odpowiedzi: 1

Nie poważnym jest wstawianie wszędzie rond/wiaduktów, bo kierowca nie jest w stanie być uważnym na skrzyżowaniu. Jeśli nie jesteś u sił, aby zwolnić i się rozejrzeć to przenieś się na własne nogi. Na zdrowie zrobi to tobie i innym uczestnikom ruchu.

Przepraszam za określenie, ale 'nieudolność' kierowców nie powinna powodem do tego, aby zwykłe nieskomplikowane skrzyżowania gdzie stoją znaki 'USTĄP PIERWSZEŃSTWA' stawało się rondem. Nie dajmy się zwariować, no ludzie.

Odpowiedzi: 2

Widzę pierwsze dni w internetach xd

Odpowiedzi: 0

Naucz się nie brać na poważnie wszystkiego co czytasz, bo za długo nie pociągniesz... To była ironia. Zauważ, że coraz więcej ludzi obwinia za wypadki drzewa, drogi, źle postawione lub brak znaków. Rośnie (jak również przekształcają się poprzednie, żeby nie było, że tylko młodzi) pokolenie debili, którzy myślą, że są nieśmiertelni i mogą w życiu wszystko co chcą. A winą za niepowodzenia obarczaja wszystko i wszystkich tylko nie siebie. A zresztą c*** tam, co kogo to... 

Odpowiedzi: 1

xD, ale ja wiem, że to była ironia, kolego/kolezanko. Uznałem, że dalej mogę kontynuować to co pisałem wpis wyzej. Dzięki za troskę ;**

Odpowiedzi: 0

wystarczy nauczyć się jeździć :D

Odpowiedzi: 1

to kobieta powinna nauczyc sie jezdzic

Odpowiedzi: 1

Popieram

Odpowiedzi: 0

Ja jestem za rondem turbinowym ze swiatłami i estakadą od Prosiaczka do małego Blankusza.

Odpowiedzi: 0

Kolej, tylko kolej rozwiąże wszystkie problemy. 

Odpowiedzi: 1

Ale tylko podziemna.

Odpowiedzi: 0

Jestem za

Odpowiedzi: 0

A gdyby tak połączenia lotnicze uruchomić w naszym mieście!? Problem tych wszystkich kolizji, przebudowy dróg, korków i zanieczyszczania powietrza był by z głowy :)

Odpowiedzi: 0

"Wymuszaczy" z roku na rok coraz więcej na naszych drogach. Zastanawiam skąd to się bierze. Tak proste skrzyżowanie ze świetną widocznoscią. Jednego razu także w ten sam sposób pewnien jegomość wymusił mi pierwszeństwo jadąc z pełną prędkością i nawet nie patrząc w lewo i prawo. Po co przepisy o ruchu drogowym, znaki drogowe itd. Wprowadzamy prawo dżungli bo dużo kierowców do niego się stosuje.

Odpowiedzi: 1

Zdarzają się też tacy za kierownicą którzy myślą że umieją jeździć tylko tego nie wiedzą że tak na prawdę nie umieją. To jak z chorym na schizofrenię - on sam nie wie że jest chory.

Odpowiedzi: 0

A czemu twarze nie sa zamazane?

Odpowiedzi: 0

Tak, najlepiej na każdym skrzyzowaniu rondo zbudować. Poza tym wkurza mnie jak zjeżdżający z niego ludzie nie potrafią włączyć kierunkowskazu...takie to trudne? A najlepsi są piesi na wioskach idący po ciemku poboczem...bez oświetlania, kazmizelek czy czegokolwiek. potrąć przypadkiem takiego a bedzie koniec świata, a to że nie był oznaczony to juz sie nie liczy. Tak samo, wyciąć wszystkie drzewa... a kto każe kierowcom jezdzic jak wariaty po naszych nierównych, w wiekszosci wąskich drogach, w dodatku na ograniczeniach niż telefonem przy uchu? Mało jest takich? Pomijając fakt ze coś nagle moze spasc z gory...Powinno byc wiecej patroli i fotoradarow, moze wtedy byłoby bezpieczniej Bo na edukację chyba juz za późno...Pozdrawiam

Odpowiedzi: 0

W Świeciu za dużo szczeniaków w pierdzacych tlumikowatych pojazdach z nastoletnia (nie dziwica) bo teraz kobiety się nie szanują tylko dają po chwili znajomości. Jeszcze łysa pała na bani, lub brudna łoniasta broda. Witamy w csw mieście heheszków

Odpowiedzi: 1

Haha dobre i chamow ktorzy nie zatrzymuja sie na pasach

Odpowiedzi: 0

Postawić tam Liebherr'ka z magnesem i niech przestawia auta po kolei tam gdzie kierowcy chcą pojechać. Na operatora dać absolwenta logistyki.

Odpowiedzi: 1

Świecie jest bogate to niech każdemu autobota kupi. Tylko niech nie popierdolą z decepticonami

Odpowiedzi: 0

Szkoda tego peugeota widać ze nowy był 

Odpowiedzi: 1

Nowy? Hmmm może i był w 2010.

Odpowiedzi: 1

Ładnie wyglądał powiedzmy 

Odpowiedzi: 0

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
    Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz