Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Arnold, Adriana, Elżbieta
 • umiarkowane opady deszczu
  Dzisiaj:
  18°C / 12°C
 • słabe opady deszczu
  Jutro:
  21°C / 10°C
 • umiarkowane opady deszczu
  Pojutrze:
  24°C / 14°C

Pożar w Grucznie. Na miejscu dwa zastępy straży pożarnej

red
15 listopada, 21:26

O godz. 21.02 komenda powiatowa w Świeciu dostała wezwanie do pożaru w budynku wielorodzinnym w Grucznie.

Fot. 123RF / zdjęcie ilustracyjne

REKLAMA

Strażacy dopiero przed chwilą dotarli na miejsce. Na razie wiadomo tylko tyle, że doszło do zaprószenia ognia w piwnicy domu, gdzie znajduje się piec centralnego ogrzewania. Komenda straży w Świeciu nie dysponuje jeszcze informacjami na temat wielkości pożaru.

Aktualizacja, godz. 22.14

Jak informuje Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Świeciu, na skutek przegrzania pieca centralnego ogrzewania, opalanego miałem, doszło do zwarcia instalacji elektrycznej.

Topiąca się otulina kabli spowodowała zadymienie piwnicy, gdzie znajdował się piec oraz parteru domu wielorodzinnego przy ul. Wojska Polskiego w Grucznie.

Strażacy schłodzili piec i przewietrzyli pomieszczenia. Na miejscu został jeden zastęp, aby kontrolować czy opada temperatura pieca i nie stwarza on ponownego zagrożenia. Nikt z mieszkańców nie ucierpiał.
REKLAMA

Komentarze (1)

Straszna tragedia dla rodziny matko jedyna , co się dzieje o Jezusie straszna tragedia ludzie z Gruczna i ksiądz kochani musimy złożyć się na piec dla tej rodziny ,strasznie oj co się dzieje

Odpowiedzi: 0

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
  Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

 • Znaczniki HTML niedozwolone.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz