Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Emil, Karolina, Maria
 • lekkie zachmurzenie
  Dzisiaj:
  23°C / 12°C
 • bezchmurnie
  Jutro:
  25°C / 13°C
 • bezchmurnie
  Pojutrze:
  28°C / 16°C

Samochód osobowy uderzył w autokar z pasażerami

ap
11 lipca, 13:33

Do groźnie wyglądającej kolizji doszło w sobotę rano na autostradzie A1.

Kolizja w Gajewie
Fot. OSP Warlubie

REKLAMA

Około godz. 8.20 na autostradzie na wysokości Gajewa (gmina Nowe) ford mondeo uderzył w tył autobusu. Samochodem osobowym oprócz kierowcy jechała pasażerka. W autokarze znajdowało się 10 osób.

Nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń. Jeden pas ruchu w kierunku Łodzi był przez godzinę zablokowany. Policja wyjaśnia okoliczności i przyczyny kolizji.

W akcji uczestniczyli strażacy z OSP Warlubie i OSP Nowe. Uszkodzenia w fordzie i autobusie oszacowano wstępnie na około 30 tys. zł.
REKLAMA

Komentarze (8)

Rowery solidnie przymocowane.

Odpowiedzi: 1

Jak kupil na allegro to 5 gwiazdek sie nalezy dla sprzedawcy.

Odpowiedzi: 0

Jesli dwa pojazdy poruszające się w tym samym kierunku mają takie szkody to oznacza że różnica prędkości między nimi była ok 100 km/h. Zatem albo autobus ostro hamował albo ford gnał na zabicie.

Odpowiedzi: 3

Bladyryj Ty masz nasrane w głowie...

Odpowiedzi: 0

A może autobus był z tektury

Odpowiedzi: 0

Raczej autobus zmienił pas ruchu i mondeo nie wyhamowało, z takimi rowerami szybciej jak 180 nie polecisz, sprawdzone... 

Odpowiedzi: 0

Godzina 8:20 sobota rano. W piatek w pracy, potem trzeba zrobić zakupy, ogarnąć conieco, rano pakowanie i jazda, żeby jeczcze w południe przejść się po Krupówkach. Ciekawe skąd samochów, ale podejrzewam wybrzeże. Długa droga, chwila nieuwagi i już. Autobus na autostradzie może poruszać się do 100km/h zgodnie z przepisami i zauważyłem, że większość tego przestrzega. Sądząc ze zniszczeń różnica prędkości nie była duża. Większego przeciązenia rowery albo ich mocowania by nie przetrzymały. Auto w trasie od góra 3 godzin, więc pewnie się kierowca zagapił, coś rozproszyło. Zresztą niewieką różnicę w prędkości w chwili zdrzenia potwierdza brak obrażeń u pasażerów samochodu. Co oczywiście nie wyklucza, że przed wypadkiem ostro nie chamował. Co by nie pisać wakacje nają do...

Odpowiedzi: 1

oczywiście miało być hamował ;)

Odpowiedzi: 0

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
  Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

 • Znaczniki HTML niedozwolone.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz