Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Henryk, Jerzy, Przemysław

Skontrolowali 350 kierowców jadących autostradą. Najwięcej wydmuchał kierowca ciężarówki

bart
10 września, 12:09

Zazwyczaj masowe akcje kontroli trzeźwości odbywają się na drogach dojazdowych do miasta. Tym razem dmuchali wszyscy zjeżdżający z autostrady A1. Najwięcej promili miał kierowca ciężarowej scanii.

29-latek ze Świecia miał 0,6 promila alkoholu w organizmie
Fot. KPP w Świeciu

W poniedziałek policjanci świeckiej drogówki ustawili się przy zjeździe z autostrady w Nowych Marzach. Od godz. 5.00 do 8.30 skontrolowali trzeźwość 350 kierowców.

- Policjanci wyeliminowali z ruchu dwóch kierowców samochodów, którzy zdecydowali się wsiąść za kierownicę po alkoholu - mówi podkom. Joanna Tarkowska, oficer prasowy KPP w Świeciu.

0 godz. 7.30 badaniu został poddany kierowca nissana. 53-letni mieszkaniec powiatu świeckiego popełnił wykroczenie - wydmuchał 0,33 promila. Dwadzieścia minut później w ręce mundurowych wpadł kierujący ciężarową scanią. 29-latek ze Świecia miał 0,6 promila alkoholu w organizmie. Obaj mężczyźni stracili prawo jazdy i staną przed sądem.
OGŁOSZENIE WYBORCZE
REKLAMA

Komentarze (6)

W Wielkiej Brytanii, czy Francji jest 0,8 promila. Tam nie byliby uznani za nietrzeźwych. Głupie te nasze przepisy.

Odpowiedzi: 1

Być może w Bangladeszu można mieć nawet 1,5 promil. I co z tego. W Szwecji albo Danii dostałby mandat około 10 tys. zł. I co? Jeździsz w Polsce, to przestrzegaj przepisów, jakie są w Polsce. Proste. 

Odpowiedzi: 1

Mieszkam w Europie.

Odpowiedzi: 1

Nie, mieszkasz na planecie Ziemia i jesteś Ziemianinem, co oznacza, że obwiąują cię wszystkie ziemskie prawa. Europą nie jest państwem, póki co, także nie bredź.

Odpowiedzi: 0

Policjanci wyeliminowali kierowców po sporzyciu alkoholu po zjeździe z autostrady???

"Świeczka" na wieździe na autostradę!!! 

Odpowiedzi: 0

Kłamstwo.  W poniedziałek wjezdzalem na autostradę o godzinie  6:36. I żadnej policji nie widziałem.  A kolega jechał o 6 :57 to już słuchał ale na wlocie na autostradę w Nowych Marzach 

Odpowiedzi: 0

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
    Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz