Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Andrzej, Henryk, Mariusz

Uwaga, panie! Badania USG piersi i jamy brzusznej

red
5 grudnia, 23:20

W ramach projektu realizowanego przez stowarzyszenie Amazonki Ziemi Świeckiej 13 i 20 grudnia będzie można skorzystać z badań USG piersi i jamy brzusznej. Rejestracja od 9 grudnia.

Komentarze (4)

Gdzie mam się zarejestrowac bo ja nie wiem gdzie ? Wie ktoś gdzie mam być rejestrowana ! Bo ja muszę być zarejestrowana . Proszę o pilne rejestrowanie mnie . Ja muszę sobie zbadać biust . 

Odpowiedzi: 1

Masz jak byk napisane na plakacie.

Odpowiedzi: 0

Akcja słuszna i bardzo potrzebna tylko niby jak można dostać się ,jeżeli dzwonię od godz.10 do 11 co 2-3 min i żadne połączenie nie odebrane.....więc pojechał na miejsce po 11 a tam  .tel dzwoni Pani rejestratorka nie odbiera a mnie informuje że nie ma już miejsc.....więc pyam kto z tego ma szansę skorzystć..dla kogo to ....

Odpowiedzi: 0

Jedna wielka ściema. Dzwoniąc od godz. 10 nikt nie odbierał, odzywała się automatyczna sekretarka informując, że poczta głosowa jest przepełniona. Po południu ten sam głos oswiadcza, że miejsca na darmowe usg się skończyły. Bardzo ciekawe. Może ktoś powinien się tym zainteresować skoro projekt został sfinansowany przez Starostwo Powiatowe? Oszuści.

Odpowiedzi: 0

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
    Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz