Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Iwona, Sabina, Szymon

W Starostwie Powiatowym w Świeciu wprowadzono nowe zasady obsługi

bart
17 października, 09:24

Aż do odwołania będą obowiązywać nowe zasady obsługi klientów Starostwa Powiatowego w Świeciu. Zmiany mają oczywiście związek z sytuacją epidemiologiczną.

Ograniczenia mają oczywiście związek z sytuacją epidemiologiczną
Fot. Andrzej Bartniak

REKLAMA

Oto nowe zasady pracy:  

- klienci będą przyjmowani tylko na parterze budynku, w punkcie informacyjno-podawczym z zachowaniem wysokich standardów bezpieczeństwa,

- wejście do wydziałów znajdujących się na wyższych piętrach, możliwe będzie tylko w sprawach pilnych i po uprzednim umówieniu terminu wizyty z pracownikami starostwa,

- zachęca się do załatwiania jak najwięcej spraw poprzez kontakt telefoniczny lub mailowy (dane znajdują się na stronie www.bip.csw.pl).
REKLAMA

Ci, którzy odwiedzają starostwo proszeni są o zachowanie bezpiecznego dystansu społecznego wynoszącego przynajmniej 1,5 metra.

Jednym ze sposobów zminimalizowania ryzyka zakażenia jest częste i dokładne mycie rąk lub ich dezynfekowanie oraz unikanie dotykania oczu, nosa i ust. Dlatego w budynku umieszczone zostały punkty, w których można zdezynfekować ręce.

Ponadto aż do odwołania nałożony został obowiązek zakrywania ust i nosa, przy pomocy odzieży lub jej części, maski, maseczki, przyłbicy albo kasku ochronnego.

redakcjaatextraswiecie [dot] pl
REKLAMA

Komentarze (10)

Proponuję osoby które wierzą w covida i śmierć która on powoduje nie obsługiwać najlepiej zdjęcia robić i na przystankach wywieszać z dopiskiem marionetka. 

Odpowiedzi: 2

Zawieś swoje na przystanku PKS i podpisz zrobię to samo, inaczej twoje słowa są g...o warte

Odpowiedzi: 0

A ja proponuję żebyś zgłosił się jako wolontariusz do pracy na oddziale zakaźnym. Gwarantuję, że uwierzysz.

Odpowiedzi: 0

Nie no wiadomo!!!W urzędach największe zagrożenie i tych pracowników w pierwszej kolejności trzeba chronić przed wirusem.No i oczywiście pensja od państwa.A co z zakładami gdzie ludzie na zmianę pracują?A tak oczywiście pracodawca by upadł i ludzie na bezrobocie by poszli Ci niech pracują ich wirus nie złapie. Masakra.

Odpowiedzi: 0

Rozumiem że połowa zatrudnionych jest zbyteczna....zwolnić....po co obciążać budżet gminy 

Odpowiedzi: 2

Dokładnie, i tak jak tam pójdziesz nikt, nic nie wie!!!! TYLKO KARAMI STRASZĄ - TO WIEDZĄ. 

Odpowiedzi: 0

i odwrocic budzet powiatu 25 mln na place bez podwyzek a 64 mln na inwestycje...

Odpowiedzi: 0

Proponuje żeby pracownicy starostwa i urzędu miasta dostali od szefostwa zakaz chodzenia do markietów i na targowisko żeby sie przypadkiem nie zarazili wirusem.

Odpowiedzi: 1

"MARKIETÓW"?? Proponuję zakup słownika 

Odpowiedzi: 0

A rejestrując auto czekasz w kolejce... O dziwo w wydziale komunikacji nic się nie zmieniło A ludzi tam najwięcej... ograniczenia są w wydziałach gdzie po kilka osób dziennie przychodzi. Śmieszne te nowe zasady obsługi 

Odpowiedzi: 0

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
    Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz