Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Karolina, Roman, Tomasz
 • słabe opady deszczu
  Dzisiaj:
  10°C / 10°C
 • bezchmurnie
  Jutro:
  10°C / 6°C
 • całkowite zachmurzenie
  Pojutrze:
  10°C / 5°C

Wybory Mistera Polski. Jak wypadł świecianin Jakub Bzdawka?

red
7 listopada, 06:59

Podczas wtorkowej gali finałowej 28-letni Jakub Bzdawka ze Świecia awansował do drugiej rundy i zdobył dwa prestiżowe wyróżnienia: za najlepszą fryzurę i styl.

Jakub Bzdawka znalazł się w finałowej piętnastce najprzystojniejszych Polaków
Fot. Facebook

REKLAMA
Świecianin z powodzeniem przeszedł przez pierwszą rundę gali finałowej w Teatrze Capitol w Warszawie. Aby awansować do dalszej tury spośród 28 uczestników należało zdobyć przynajmniej jeden tzw. tytuł komplementarny w jednej z kilku różnych kategorii.

Jakub Bzdawka jako jeden z nielicznych wywalczył dwa tytuły. Jurorzy docenili jego włosy i elegancki styl, obdarzając świecianina tytułami Mister Best Hair i Mister Elegancja. Został wyróżniony przez profesjonalnych fachowców z renomowanego warszawskiego salonu fryzjerskiego, a także znalazł uznanie w oczach szefów firmy, dostarczającej garnitury, w których uczestnicy pokazywali się podczas jednej z prezentacji.
REKLAMA

Jakub wielokrotnie powtarzał, że jedną z jego pasji jest moda, więc z pewnością tytuł Mistera Elegancji okazał się potwierdzeniem jego dobrego gustu w sposobie ubierania się.

W kolejnej rundzie konkursu, do której przeszło 15 najprzystojniejszych Polaków, uczestnicy pokazali się jeszcze w dwóch stylizacjach. Następnie jury wybrało ścisłą finałową siódemkę. Niestety, na tym etapie Jakub Bzdawka zakończył swój udział w wyborach Mistera Polski. Mimo to zaprezentował się bardzo dobrze i wszyscy, którzy trzymali za niego kciuki, na pewno mogą być dumni z reprezentanta Świecia.

redakcjaatextraswiecie [dot] pl
REKLAMA

Komentarze (8)

A wiedziałem że tak będzie ! Mogłem sam wystartować ale zrobię to w 2020 .Do zobaczenia panie i panowie na gali Mister Polski 2020 w Ząbkowicach Śląskich .

Odpowiedzi: 0

Śmiechu warte że mu wstyd nie jest , komu to imponuje nie wiem ale tak się zachowują puste panny a nie faceci by tak pajacowac i robić z siebie Bóg wie kogo. 

Brakuje wojska... rosną nam potem "tacy" mężczyźni.. pfff laleczki

Odpowiedzi: 2

Ale z ciebie zazdrosny pustak. Ty to tylko do tarcia chrzanu się nadajesz. 

Odpowiedzi: 1

Bo prawdę napisał?

Odpowiedzi: 0

Hmm... Przykład tolerancji i zrozumienia dla kogoś kto ma inne spojrzenie na świat. Taa.. Facet powinien mieć brud pod paznokciami, tłuste włosy i przepocone ciało w wojskowym drelichu. Inaczej "pustak" jest. XXI wiek jest. Czasu i obyczaje się zmieniają. 

Odpowiedzi: 0

I tak zaszedł daleko. Jedynie co to sylwetka tu jest na wysokim poziomie. Reszta no comment....

Odpowiedzi: 0

Do zazdrośników co wyszydzają chłopaka,spójrzcie na siebie i wokół, tak zadbanych mężczyzn jest jak na lekarstwo, większość z nich w ogóle o siebie nie dba, byle jak ubrani najczęściej tygodniami chodzą w tych samych rzeczach,szarzy,nijacy,nawet szkoda im kupić dobrą wodę toaletową , lepiej śmierdzić piwskiem,i kreować się na "maczo", do dziewczyn czy chciałybyście mieć takiego chłopaka który dba o siebie czy też drugą wersje.

Odpowiedzi: 1

Napewno nie takiego lalusia....Uwielbiam Mojego męża..Normalny facet z Jajem i nie śmierdzi Piwem tylko Whisky ;) A nie ciepłą  Kluchę

Odpowiedzi: 0

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
  Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

 • Znaczniki HTML niedozwolone.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz