Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Filip, Loda, Marek
 • pochmurno z przejaśnieniami
  Dzisiaj:
  17°C / 12°C
 • całkowite zachmurzenie
  Jutro:
  17°C / 12°C
 • umiarkowane opady deszczu
  Pojutrze:
  15°C / 9°C

Wyjechał z Biedronki z wózkiem pełnym... whisky. Policja szuka złodzieja

Andrzej Pudrzyński
22 września, 15:14

Sporo kosztowały jedną z Biedronek w Świeciu „zakupy”, które zrobił nieuczciwy klient

zdjęcie ilustracyjne
Fot. 123RF

REKLAMA

Do kradzieży doszło 16 września, ale wyszła ona na jaw dopiero pięć dni później, podczas kontrolnego przeglądania przez pracownika sklepowego monitoringu.

Około godz. 18.20 młody mężczyzna z maseczką ochronną na twarzy wziął wózek, który po chwili wypełnił 16 butelkami whisky różnych marek oraz… kilkoma poduszkami. Oprócz tego zaopatrzył się w torbę, bo przecież w coś musiał towar włożyć.
REKLAMA

- Mężczyzna wykorzystał nieuwagę ekspedientki i wyjechał wózkiem ze sklepu, nie płacąc za towar. Maseczka ochronna na twarzy utrudnia jego identyfikację. Rozważamy umieszczenie nagrania z monitoringu w lokalnych mediach, być może ktoś go rozpozna – mówi asp. szt. Agnieszka Żokowska z Komendy Powiatowej Policji w Świeciu.

Wartość skradzionych artykułów oszacowano na 1 420 zł.

a [dot] pudrzynskiatextraswiecie [dot] pl
REKLAMA

Komentarze (13)

A jednak maseczki na coś się przydają

Odpowiedzi: 0

Nikt normalny tego nie nosi tylko bezmozgi

Odpowiedzi: 2

Nikt normalny nie pisze takich głupot, oprócz, tych co zamiast mózgu mają trociny między uszami.

Odpowiedzi: 0

Powiedz to lekarzom jak ci będą operację przeprowadzać... Najlepsze jest to że mówią to ludzie co naświetlali kropka na TVN, czarowali wodę na Polsacie albo jeździli palcem po ekranie bo im Copperfield kazał. No i do kościółka zasuwają. Wiem, że maski i cała ta pandemia śmierdzi jak mondi nocą, ale nie umrzecie od tego i nikt nie przejmie kontroli nad waszymi ciałami bo założycie maskę na 5 minut. A jak będzie - 30C to nawet oczy zasłonicie

Odpowiedzi: 1

Lecz sie

Odpowiedzi: 0

Właśnie gość ma mózg, w końcu ktoś w CSW odpowiednio zaczął korzystać  z tego daru.

Odpowiedzi: 1

Może mózg ma, ale empatii żadnej. Zresztą to za trudne dla Niego słowo, a co dopiero taki czyn. Ty się też nad tym zastanów. Pozdrawiam

Odpowiedzi: 0

Oczym piszecie w tych komentarzach. A artykuł jest fajny i gratuluje gościowi pomysłu i odwagi że taki skok zrobił. A państwo gratuluje pomysłu z maskami teraz badzie więcej podobnych kradzieży. Jak każdy ma mieć maszeczke to może liczyć na anonimowość. Pierwszy komentarz ok. 

Odpowiedzi: 0

Kiedyś wyszedłem do banku ubrany w kask i kominiarke pod nim. Kazano mi się rozebrać albo opuści bank. Pewnie z strachu że moge skok zrobić i dlatego taki zamaskowany. Teraz pewnie by uwagi na mnie nie zwrócili. 

Odpowiedzi: 0

Stawiam na biedre w Przechowie,  tam kasjerki tak przewracaja oczami jak obsluguja,  ze zapewne nie widzialy delikwenta...

Odpowiedzi: 1

no i ten ochroniarz, który mam wrażenie że tam mieszka, nie widuję innego. On częściej towar układa na półkach niż pilnuje czy ktoś nie kradnie.

Odpowiedzi: 0

chociaż komuś się udało! Zyguś od kiedy pijemy daj znać ssmanem,,,

Odpowiedzi: 0

Kiedyś już jeden typ z Grudziądza zrobił skok w Biedrze na Kościuszki może wrócił :)

Odpowiedzi: 0

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
  Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

 • Znaczniki HTML niedozwolone.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz