Samorządowcy i sołtysi turniejem piłki nożnej uczcili rocznicę nadania praw miejskich [zdjęcia]

W minioną sobotę w Hali Sportowo-Widowiskowej w Pruszczu odbył się turniej będący jednym z punktów obchodów trzecich urodzin miasta.
Uczestnicy urodzinowego turnieju | Fot. Krzysztof Pardo / Gmina Pruszcz

W turnieju, gdzie od wyniku znacznie ważniejsza była dobra zabawa, wzięły udział trzy drużyny. Swoje reprezentacje wystawili radni (kapitan Łukasz Andrzejewski), sołtysi (kapitan Dorota Polak) i urzędnicy (kapitan burmistrz Dariusz Wądołowski).

Każdy mecz trwał dwa razy po 10 minut. Wszystkie pojedynki sędziował Łukasz Zgórka.

Oto wyniki poszczególnych meczów: Urzędnicy-Radni 1:1, Sołtysi-Urzędnicy 0:4, Sołtysi-Radni 2:7.

Puchar za pierwsze miejsce odebrali radni. Trofeum Łukaszowi Andrzejewskiemu wręczyła dyrektor GOKSiR-u Alina Malanowsk,a a burmistrz Dariusz Wądołowski podziękował za sportową rywalizację.

- Cieszę się, że mogliśmy wspólnie celebrować ten ważny moment w historii Pruszcza - powiedział burmistrz. - Udział w turnieju dostarczył nam wielu emocji, a także umocnił nasze więzi jako samorządowców i mieszkańców.

Zobacz poniżej zdjęcia.

Fot. Krzysztof Pardo / Gmina Pruszcz

redakcja@extraswiecie.pl

Udostępnij

Wybrane dla Ciebie

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors