Reklama
Jak informujÄ nas kierowcy, na obwodnicy Ĺwiecia zrobiĹ siÄ korek, po tym, jak tir zablokowaĹ drogÄ.
PanujÄ trudne warunki atmosferyczne, jest Ĺlisko. Lepiej omijajcie obwodnicÄ i kierujcie siÄ objazdami, na ile to moĹźliwe.
PóŠgodziny po pĂłĹnocy na drodze krajowej nr 5 miÄdzy Zbrachlinem a Luszkowem samochĂłd ciÄĹźarowy wpadĹ w poĹlizg i stanÄ
Ĺ w poprzek drogi. Nikt nie ucierpiaĹ. Trasa byĹa zablokowana przez okoĹo 2 godziny.
Informujcie na bieĹźÄ
co, gdzie jeszcze wystÄpujÄ
problemy w komentarzach pod tekstem lub pod adresem redakcja@extraswiecie.pl. Jest Ĺlisko. UwaĹźajcie na siebie!




