Przystanek Tleń zapewnia najlepszą kuchnię i wypoczynek [zdjęcia]

Rozdanie nagród w konkursie „Agro-Wczasy” miało swoją drugą odsłonę. W siedzibie LGD "Gminy Powiatu Świeckiego" symboliczny czek na 2 tys. zł z zajęcie pierwszego miejsca odebrał Michał Semrau, współwłaściciel Przystanku Tleń.
turystyka-lgd-czolo

Podczas wrześniowego Forum Turystyki Wiejskiej „Wieś dla wsi” rozstrzygnięto konkurs na najlepsze obiekty i usługi turystyczne na wsi.

Siódma edycja forum odbyła się w Pałacu Romantycznym w Turznie koło Torunia. Tradycyjnie jednym z punktów było ogłoszenie wyników konkursu „Agro-Wczasy”.

Niestety nie wszyscy laureaci mogli dojechać na miejsce, dlatego z myślą o tych, którzy nie pojawili się w Turznie zorganizowano powtórne wręczenie nagród. Tym razem w Świeciu. Było co świętować. Za najlepszy obiekt z atrakcyjną kuchnią regionalną został uznany pensjonat Przystanek Tleń w Tleniu (gmina Osie). Jego współwłaściciel Michał Semrau odebrał czek na 2 tys. zł. Szczególne uznanie jurorów zdobyły dania z dziczyzny.

W kategorii „Usługi turystyki wiejskiej” wyróżnienie przyznano gospodarstwu Spełnione Marzenie z Lubodzieży (gmina Lniano). W imieniu właścicielki gospodarstwa - którego specjalnością stała się kuchnia wegańska - nagrodę odebrał Zofia Topolińska, wójt Lniana.

a.bartniak@extraswiecie.pl

[vpg_picker:5921]

 

Udostępnij

Wybrane dla Ciebie

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors