Reklama
Reklama
Reklama

Wda wyszarpaƂa remis w ostatniej akcji

Trzeci remis z rzędu podopiecznych Damiana Ejankowskiego na III-ligowym froncie. Tym razem Wda podzieliƂa się punktami z faworyzowaną Kotwicą KoƂobrzeg. W 94 minucie gola dającego remis 2:2 strzeliƂ Patryk Jarantowicz.
10669217_s
Reklama

Sobotnie spotkanie zaczęƂo się fatalnie dla naszej druĆŒyny. Po 12 minutach na tablicy wynikĂłw byƂo juĆŒ 0:2 dla goƛci. Ale po kolei


Od pierwszego gwizdka sędziego inicjatywę postanowili przejąć przyjezdni. W pozornie nie groĆșnej sytuacji, w 7 minucie bƂąd popeƂniƂ Ć»urowski Ćșle obliczając wyskok do piƂki, z ktĂłrą ostatecznie się minąƂ. Tam dopadli do niej skrzydƂowi Kotwicy - umiejętnie wrzucona na 11 metr, gdzie z pierwszej piƂki nie do obrony uderzyƂ Deja wyprowadzając koƂobrzeĆŒan na prowadzenie.

Ta bramka

jeszcze bardziej usztywniƂa grę Wdy. PiƂki wybijane byƂy trochę na oƛlep, co skrzętnie wykorzystywaƂ rywal stwarzając sobie kolejne okazje pod bramką Piotrowskiego. W 12 minucie piƂkę w pole karne wrzucaƂ Gutowski. Nieodpowiedzialnie zachowaƂ się Kocieniewski, ktĂłry w tej sytuacji przy prĂłbie interwencji zabraƂ ręką. Sędzia Pawlak bez namysƂu wskazaƂ na „wapno”. Pewnym egzekutorem okazaƂ się ponownie Deja. JuĆŒ po chwili powinno być 1:2.

DoskonaƂą piƂkę na skrzydle otrzymaƂ Jarantowicz, ktĂłry co siƂ w nogach popędziƂ na bramkę Kotwicy. Ostatecznie przegraƂ pojedynek sam na sam z bramkarzem, minimalnie przestrzelonym uderzeniem. Po tej sytuacji nasi gracze jakby uwierzyli, ĆŒe nie wszystko jeszcze stracone.

W 25 minucie doskonaƂą piƂkę z prawego skrzydƂa na 15 metr zagrywaƂ Wójtowicz, gdzie bez namysƂu przymierzyƂ CzerwiƄski i gol kontaktowy staƂ się faktem. Kolejny atak Wdy mógƂ ponownie przynieƛć radoƛć na trybunach. Z 20 metrów próbowaƂ przymierzyć Maliszewski, ale pomyliƂ się o 2 metry.

Do przerwy

Wda przegrywaƂa juĆŒ tylko 1:2. Po przerwie dziaƂo się zdecydowanie mniej niĆŒ w pierwszych 45 minutach. W 74 minucie Kotwica powinna juĆŒ zamknąć ten mecz, marnując okazję na bramkę. Wda w koƄcĂłwce caƂy czas szukaƂa swojej okazji na wyrĂłwnanie. Finalnie, dopięƂa swego. W 94 minucie na strzaƂ z 18 metra zdecydowaƂ się Patryk Jarantowicz. Ku uciesze strzelca oraz wszystkich graczy Wdy wraz z kibicami, futbolĂłwka ugrzęzƂa w sieci. Po tym golu sędzia Pawlak zakoƄczyƂ spotkanie.

SkƂad Wdy: Piotrowski – Kocieniewski, Wietrzykowski, Ć»urowski, WrĂłblewski (84’ Ratkowski), Wenerski, Jarantowicz, Kujawka, CzerwiƄski, Maliszewski, WĂłjtowicz (61’ Ernest).

sport@extraswiecie.pl

Udostępnij

Wybrane dla Ciebie

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors