Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Justyna, Julianna, Krzysztof

Biedronka zamierza otworzyć u nas kolejny sklep

Andrzej Pudrzyński
23 marca, 19:47
Rośnie liczba sklepów pod szyldem Biedronki w powiecie świeckim. Sieć zapowiada budowę dziewiątego marketu. Tym razem w Lnianie.
Fot. materiały prasowe

PARTNER DZIAŁU BIZNES

Jeszcze 10 lat temu Biedronka była obecna przede wszystkim w miastach. W tym czasie sieć Dino zaczęła stawiać jeden po drugim sklepy również na terenach wiejskich. Biedronka poszła w ślady konkurenta, by nie wypaść z tego rynku.

Obecnie Biedronka ma w powiecie świeckim osiem sklepów: cztery w Świeciu oraz po jednym w Nowem, Osiu, Pruszczu i Warlubiu (Dino ma dziesięć).

Portugalska sieć kontynuuje ekspansję w naszym regionie.
REKLAMA

Pod koniec tego roku zamierzamy otworzyć sklep w Lnianie. Na razie jest jednak zbyt wcześnie, aby podać konkretny termin – poinformowało nas biuro prasowe Jeronimo Martins, właściciela Biedronki.

Sklep w Lnianie będzie miał około 600 m kw. powierzchni, tyle, ile np. w Osiu. Sieć nie zdradza lokalizacji, ale prawdopodobnie market ma powstać w pobliżu stacji paliw. Znając wcześniejsze praktyki Biedronki, można spodziewać się, że zostanie otwarty tuż przed świętami Bożego Narodzenia, bo to czas największych żniw dla handlu i już na starcie zapewnia placówce wysokie przychody.

a [dot] pudrzynskiatextraswiecie [dot] pl
REKLAMA