Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Justyna, Julianna, Krzysztof

Mondi Świecie ma nowego dyrektora generalnego

bart
1 kwietnia, 11:48
Od 1 kwietnia stanowisko dyrektora generalnego Mondi Świecie S.A. obejmuje Tomasz Katewicz.
Tomasz Katewicz ma 56 lat
Fot. nadesłane

PARTNER DZIAŁU BIZNES

Zmiana ma związek z odejściem na emeryturę dotychczasowego prezesa Macieja Kundy. Jego następca, związany z zakładem od dawna, pełnił do tej pory odpowiedzialną funkcję dyrektora produkcji Mondi Świecie.

Tomasz Katewicz jest absolwentem wydziału budowy maszyn na Politechnice Gdańskiej, którą ukończył w 1988 r. Po studiach pracował jako programista i technolog obróbki skrawaniem obrabiarek numerycznie sterowanych. Od 1995 r. zajmował się logistyką i zakupami pełniąc funkcję kierownika zakupów w firmach Stomil Olsztyn, Michelin Polska, Gestra Polonia, Invensys. W Świeciu pracuje od 2000 r.

redakcjaatextraswiecie [dot] pl
REKLAMA