Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Tadeusz, Cyryl, Wioletta
 • zachmurzenie duże
  Dzisiaj:
  16°C / 10°C
 • pochmurnie
  Jutro:
  15°C / 7°C
 • bezchmurnie
  Pojutrze:
  14°C / 6°C

Wiadomo już czy w Świeciu w miejsce marketu Tesco powstanie sklep Netto

Andrzej Pudrzyński
28 września, 09:17
Po 15 latach ze Świecia znika sklep sieci Tesco. Jakie plany ma nowy właściciel?
W Tesco trwa wyprzedaż towaru. To już ostatnie tygodnie istnienia sklepu w Świeciu
Fot. Andrzej Bartniak

PARTNER DZIAŁU BIZNES

O przejęciu brytyjskiego Tesco, który wycofuje się z Polski, przez duński koncern, do którego należy w naszym kraju ponad 380 sklepów Netto, pisaliśmy w połowie ubiegłego roku.Tesco przegrało rywalizację z dyskontami, takimi jak Biedronka czy Lidl.

Duńczycy odkupili od Brytyjczyków 300 sklepów. Nowy właściciel dał sobie 1,5 roku na ich przekształcenie oraz podjęcie decyzji, które z nich będą działały pod nowym szyldem, a które zostaną zamknięte. W gronie tych ostatnich znalazło się Tesco w Świeciu.

- Sklep nie zostanie przemianowany na Netto. Pracownicy zostali objęci programem zwolnień grupowych - wyjasnia Ewa Zaborska z biura prasowego Netto Polska.
REKLAMA

Tesco będzie działało tylko do końca października. Co potem stanie się z dużym obiektem przy ul. Cukrowników?

- Plany dotyczące budynku po sklepie Tesco w tej lokalizacji nie są potwierdzone, dlatego nie możemy udzielić informacji w tym zakresie - tłumaczy Ewa Zaborska.

Tesco istniało w Świeciu przez 15 lat. Było pierwszym marketem powstałym na terenie dawnej cukrowni, po jej likwidacji i wykupieniu 14 ha gruntu przez nieżyjącego już świeckiego biznesmena Bronisława Bobińskiego.

a [dot] pudrzynskiatextraswiecie [dot] pl


REKLAMA
Agencja Marketingowa PromoAS zajmuje się obsługą mediów społecznościowych dla firm, instytucji, klubów oraz stowarzyszeń, drukiem materiałów promocyjnych, produkcją gadżetów reklamowych, a także organizacją i prowadzeniem eventów. Wieloletnie doświadczenie, nietuzinkowe pomysły i korzystne ceny pozwalają nam w przygotowaniu atrakcyjnych ofert dla klientów.