Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Magdalena, Maksymilian, Urszula
REKLAMA

Zakończyła się rozbudowa zakładu Sokołów w Osiu

Andrzej Pudrzyński
5 kwietnia, 17:26
Nowy budynek produkcyjno-magazynowy spółki Sokołów w Osiu jest już gotowy do użytkowania. To największa inwestycja w ciągu ostatnich trzech lat.
Nowa inwestycja ma na celu powiększenie przestrzeni spedycyjnej zakładu w Osiu
Fot. materiały prasowe
REKLAMA
REKLAMA

Zakład Sokołowa w Osiu został w ostatnim czasie rozbudowany i zmodernizowany. Nowa hala ma ponad 7 tys. m kw. Budynek wraz z konstrukcją chłodniczą jest wysoki na 18 m.

Prace budowlane trwały 14 miesięcy i objęły m.in. kompleksowe wzniesienie budynku w żelbetowej konstrukcji prefabrykowanej, wykonanie instalacji elektrycznej i teleinformatycznej oraz wentylacji.

- To nowoczesny budynek, który spełnia europejskie standardy produkcji. Cieszymy się, że współpracujemy z inwestorami, którzy tak jak my przykładają dużą wagę do jakości – mówi Adam Olżyński, dyrektor sprzedaży firmy Dekpol Budownictwo, która rozbudowywała zakład.

REKLAMA
REKLAMA

Jak dodaje, obiekty służące produkcji żywności są szczególnie wymagające w zakresie technologii instalacji.

- To nie jest proste budownictwo - przyznaje Adam Olżyński.

Dekpol Budownictwo ma na koncie realizacje inwestycji dla takich firm, jak Iglotex, Graal czy Animex Foods.

W ciągu ostatnich trzech lat Sokołów realizował w Osiu równolegle kilka inwestycji. Największą i najważniejszą z nich była wspomniana rozbudowa zakładu.

REKLAMA
REKLAMA

Realizacja tego kluczowego projektu miała na celu przede wszystkim powiększenie istniejącej przestrzeni spedycyjnej w relatywnie krótkim czasie.

- Oddział w Osiu to ważna lokalizacja w łańcuchu dostaw i najdalej wysunięty na północ zakład Grupy Sokołów. Zadanie, którego się podjęliśmy było dosyć złożone - przyznaje Dariusz Soszyński, dyrektor zakładu Sokołów S.A. w Osiu.

Inwestycję prowadzono w firmie, która cały czas funkcjonowała, a wykonanie projektu było mocno ograniczone czasowo.

- Wymagało to od nas wszystkich dużej sprawności i spełnienia szczególnych norm i standardów bezpieczeństwa. Obiekt jest nowoczesny i bardzo bezpieczny. Zastosowane rozwiązania w wielu zakresach przewyższają normy dla tego typu obiektów w Polsce - zaznacza Dariusz Soszyński.

REKLAMA

Wnętrze nowej hali w Osiu

a [dot] pudrzynskiatextraswiecie [dot] pl

REKLAMA
REKLAMA