Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Dominika, Joanna, Pankracy
 • pochmurno z przejaśnieniami
  Dzisiaj:
  23°C / 14°C
 • lekkie zachmurzenie
  Jutro:
  19°C / 9°C
 • słabe opady deszczu
  Pojutrze:
  17°C / 11°C

Asfalt pojawi się na kolejnym odcinku drogi w Bochlinie

Andrzej Pudrzyński
30 kwietnia, 07:32
W ubiegłym roku gmina Nowe wyasfaltowała 500 m drogi w Bochlinie. W tym roku asfaltowy dywanik pojawi się na kolejnym odcinku.
W miejscu, gdzi kończy się asfalt, zostanie położona nowa nawierzchnia
Fot. Jan Plit

REKLAMA
W pierwszym etapie utwardzono półkilometrowy fragment drogi gruntowej w Bochlinie od skrzyżowania z drogą krajową nr 91.

- Złożyliśmy wniosek do Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg o dofinansowanie kolejnego etapu. Fundusz pokryje nieco ponad połowę kosztów. Dzięki temu wydamy mniej z własnego budżetu – wyjaśnia Czesław Woliński, burmistrz Nowego.

Drugi etap rozpocznie się tam, gdzie zakończył się pierwszy. Asfalt pojawi się w tym roku na kolejnym odcinku drogi prowadzącej z Bochlina w kierunku Włosienicy (województwo pomorskie).

Wartość inwestycji oszacowano na blisko 325 tys. zł, ale ostateczny koszt zweryfikuje przetarg, w którym zostanie wyłoniony wykonawca.

a [dot] pudrzynskiatextraswiecie [dot] pl
REKLAMA