Connect with us

Czego szukasz?

Extra Nowe

Bawili się, wymieniali ubraniami i zbierali pieniądze na rehabilitację Kubusia Reszke [wideo]

W minioną sobotę w nowskim amfiteatrze odbył się Eko Piknik. Oprócz okazji do zabaw, wymiany ubraniami i posłuchania muzyki żywo można też było wesprzeć rehabilitację Kubusia Reszke.

Udostępnij
Fot. Jan Plit

Przygotowano sporo atrakcji. Na dzieci czekały m.in. dmuchańce, zabawy z animatorem, spektakl teatru Vaśka, warsztaty malowania torebek.

Z myślą o dorosłych umożliwiono wymianę sąsiedzką. Przynosząc na imprezę jakiś przedmiot można go było wymienić na inny. Była to świetna sposobność do zrobienia porządków w szafie z ubraniami.

Ponadto przez całą imprezę zbierano plastikowe nakrętki na leczenie i rehabilitację Kubusia Reszke. Pierwszych 100 ofiarodawców otrzymało sadzonki drzewa.

Zobaczcie wideo z imprezy:

redakcja@extraswiecie.pl

Udostępnij

Komentarze (0)

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

Niestety, tragiczny finał miały poszukiwania młodego mężczyzny, który w niedzielę wieczorem wybrał się z kolegą nad Jezioro Żurskie, aby popływać.

Wiadomości

Świecie zajęło pierwszą pozycję wśród najzamożniejszych miast powiatowych w województwie kujawsko-pomorskim i wysoką lokatę w skali całego kraju.

Wiadomości

W sobotę po raz trzynasty odbył się Kociewski Rajd Enduro. Wystartowało w nim 136 uczestników z całej Polski, w tym również zawodnicy z powiatu...

Wiadomości

W środę po południu w Głogówku Królewskim zderzyły się samochód osobowy i dostawczy.

Reklama