Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Ferdynand, Jan, Feliks
 • bezchmurnie
  Dzisiaj:
  20°C / 8°C
 • bezchmurnie
  Jutro:
  21°C / 6°C
 • bezchmurnie
  Pojutrze:
  23°C / 10°C
REKLAMA

Burmistrz dostał od posłanki czek na ponad 300 tysięcy złotych [zdjęcia]

Andrzej Pudrzyński
13 lutego 2023, 21:27
Posłanka Ewa Kozanecka, reprezentująca w Sejmie okręg bydgoski, w tym powiat świecki, spotkała się w poniedziałek z przedstawicielami władz gminy Nowe.
Posłanka Ewa Kozanecka przekazała symboliczny czek burmistrzowi Czesławowi Wolińskiemu
Fot. UG w Nowem

Ewa Kozanecka podczas poniedziałkowego spotkania z radnymi przekazała Czesławowi Wolińskiemu, burmistrzowi Nowego, symboliczny czek na 336,5 tys. zł. To wysokość dofinansowania, jakie gmina dostała z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg na modernizację ul. Długie Ogrody.

Jak już informowaliśmy (patrz artykuł poniżej), zamiast dotychczasowej szutrowej nawierzchni na ulicy pojawi się asfalt. Zostanie też zbudowany chodnik na odcinku ponad 220 m.

Przetarg na realizację inwestycji, której koszt oszacowano na 611 tys. zł, zostanie ogłoszony wiosną.

- W ostatnich latach nasza gmina dostała dofinansowanie na ponad dziesięć inwestycji na niebagatelną kwotą blisko 18 mln zł - informuje Zbigniew Lorkowski, zastępca burmistrza Nowego.

Posłanka Ewa Kozanecka zadeklarowała dalsze wsparcie dla inwestycji w gminie Nowe.

a [dot] pudrzynskiatextraswiecie [dot] pl

Czytaj także