Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Aurelia, Kamila, Franciszka
REKLAMA

Burmistrz, skarbnik i sekretarz na kwarantannie. Zmiany w pracy urzędu

Andrzej Pudrzyński
19 października, 14:37
Od 19 do 23 października zmienią się zasady funkcjonowania Urzędu Gminy w Nowem.
Urząd Gminy w Nowem na razie nie będzie przyjmował interesantów
Fot. Andrzej Bartniak

Powód? Większość najważniejszych urzędników chwilowo nie pracuje z powodu koronawirusa.

- Burmistrz, skarbnik i sekretarz przebywają na kwarantannie. Będą na niej przez kilka dni, dopóki nie będziemy mieli pewności co do ich stanu zdrowia. Do tego czasu ze względów bezpieczeństwa postanowiliśmy wprowadzić ograniczenia w dostępie mieszkańców do urzędu – wyjaśnia Zbigniew Lorkowski, zastępca burmistrza Nowego.

W Urzędzie Stanu Cywilnego mieszkańcy załatwią sprawy po ich wcześniejszym telefonicznym zgłoszeniu pod numerem 52 33 37 234. Śluby cywilne odbywają się zgodnie z ogólnymi zasadami związanymi z epidemią Covid-19.
REKLAMA

We wszystkich pozostałych sprawach zaleca się kontakt mailowy pod adresem noweatgminanowe [dot] pl.

Druki związane z urzędem gminy można pobrać ze strony Biuletynu Informacji Publicznej tutaj.

- Druki w formie papierowej można również pobrać ze zasobników znajdujących się przed urzędem. Wypełnione należy wrzucić do przygotowanej skrzynki podawczej znajdującej się na drzwiach urzędu. Skrzynka będzie na bieżąco sprawdzana. Wnioski i deklaracje można również składać za pośrednictwem poczty – informuje Zbigniew Lorkowski.

Dodatkowe informacje na stronie www.gminanowe.pl.

a [dot] pudrzynskiatextraswiecie [dot] pl